خبرهای ویژه

» ورزشی » ۶ ستاره‌ای که هرگز کارت قرمز نگرفته اند!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷

 کد خبر: 14429
 56 بازدید

دنیای فوتبال، بازیکنان شناخته شده‌ای دارد که هرگز از داور، کارت قرمز دریافت نکرده اند.

۶ ستاره‌ای که هرگز کارت قرمز نگرفته اند!

به گزارش پاتوق شهروندی؛ اکثر بازیکنان جهان در طول دوران ورزشی خود کارت قرمز دریافت کردند، اما تعداد انگشت شماری هم هستند که با وجود بازی‌های فراوان، هیچگاه با کارت قرمز رنگ رو به رو نشدند.  گری لینکر  مهاجم انگلیسی در طول دوران فوتبالش ۲۸۱ گل به ثمر رساند که البته او یک رکورد دیگر […]

۶ ستاره‌ای که هرگز کارت قرمز نگرفته اند

به گزارش پاتوق شهروندی؛ اکثر بازیکنان جهان در طول دوران ورزشی خود کارت قرمز دریافت کردند، اما تعداد انگشت شماری هم هستند که با وجود بازی‌های فراوان، هیچگاه با کارت قرمز رنگ رو به رو نشدند.

 گری لینکر 

مهاجم انگلیسی در طول دوران فوتبالش ۲۸۱ گل به ثمر رساند که البته او یک رکورد دیگر بر جای گذاشت و در هیچ بازی کارت قرمز دریافت نکرد، البته ملی پوش اسبق تیم ملی انگلیس هیچگاه در طول دوران فوتبالش در تیم‌های اورتون، بارسلونا، تاتنهام، ناگویا و تیم ملی کشورش انگلیس هم کارت زرد نگرفت.

 آندرس اینیستا 

اینیستا، در طول ۷۰۰ بازی که برای بارسلونا و تیم ملی کشورش اسپانیا انجام داد هرگز زمین بازی را به علت دریافت کارت قرمز ترک نکرده است و تاکنون داوران فقط ۵۶ بار کارت زرد به او نشان داده اند.

 رائول گونسالس 

مهاجم اسپانیایی بیش از ۱۰۰۰ بازی انجام داد و سه قهرمانی در اروپا به همراه رئال مادرید کسب کرد و در مادرید هیچگاه با دریافت کارت مجبور به ترک زمین نشد. با وجود این در فصل ۰۱-۲۰۰۰ یوفا او را به خاطر رفتار غیر ورزشی و با دست گل زدن به لیدز یونایتد در لیگ قهرمانان داروپا از یک بازی محروم کرد.

 امیلیانو بوتراگنیو 

این مهاجم اسبق تیم ملی اسپانیا، یکی دیگر از بازیکنان سرشناس رئال مادرید بود که کارت قرمزی دریافت نکرد، در ۳۴۱ بازی اش در لالیگا در ۱۲ فصل تنها پنج بار کارت زرد را به خود دید و در ۶۵ بازی به همراه کاستیا در لیگ دو اسپانیا نیز شرایط مشابهی داشت. در ۱۵۵ بازی در تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید فقط سه بار با کارت زرد رو به رو شد.

 فیلیپ لام 

مدافع سابق آلمانی، جزو بازیکنانی است که تا به حال اخراج نشده و این رکورد را در بیش از ۷۰۰ بازی به ثبت رسانده است.

 کریم بنزما 

ستاره مسلمان و فرانسوی رئال مادرید، یکی دیگر از بازیکنانی است که هیچگاه در دوران فوتبالی خود چه در تیم‌های لیون و رئال مادرید و چه تیم ملی کشورش از زمین مسابقه اخراج نشده است.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi