خبرهای ویژه

» اجتماعی » کارگاه هم اندیشی آب با حضوراولیای دانش آموزان در مدرسه رضای ۸ برگزار شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۸

 کد خبر: 12150
 410 بازدید

کارگاه هم اندیشی آب با حضوراولیای دانش آموزان در مدرسه رضای ۸ برگزار شد.

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهرستان طرقبه شاندیز این کارگاه در راستای اجرای یازدهمین جشنواره نخستین واژه (آب) و با هماهنگی آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد. مدیر آبفای شهرستان گفت : با توجه به بحرانی بودن منابع آبی و همچنین شهرستان طرقبه شاندیز که به منطقه پمپاژ […]

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهرستان طرقبه شاندیز این کارگاه در راستای اجرای یازدهمین جشنواره نخستین واژه (آب) و با هماهنگی آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
مدیر آبفای شهرستان گفت : با توجه به بحرانی بودن منابع آبی و همچنین شهرستان طرقبه شاندیز که به منطقه پمپاژ ها معروف شده است ، آب مورد نیاز شهروندان از فاصله ۶۵ کیلومتری تامین می شود.
علی اصغر پاک روان هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد هماهنگی میان مدرسه و خانواده دانست و افزود: آموزش مباحث مربوط به آب در مدرسه به دانش آموزان ،مستلزم اجرا شدن آن ها در محیط خانواده است.
وی ضمن تشکر از حضور خانواده ها و اولیای دانش آموزان در این مراسم گفت: حداقل انتظار ما استفاده بهینه از آب به عنوان یکی از نعمت های خدادادی است.
مسئول روابط عمومی آبفا هم در این جلسه مباحث مربوط به نحوه آموزش راه های صرفه جویی در مصرف آب را مطرح و به پرسش های حاضرین پاسخ داد.
در ادامه بالغ بر ۵۰ نفر از دانش آموزان پایه اول مدرسه فوق شعری را با موضوع آب را اجرا نمودند.

.

.

.

.

.

.انتهای خبر


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , طرقبه
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi