خبرهای ویژه

» تکنولوژی » چگونه اتصال حساب کاربری اینستاگرام را از فیس‌بوک قطع کنیم؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۲

 کد خبر: 13490
 137 بازدید

چگونه اتصال حساب کاربری اینستاگرام را از فیس‌بوک قطع کنیم؟

اگر حساب کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک خود را به هم متصل کردید و از انجام این کار راضی نیستید، می‌توانید با استفاده از آموزشی که در ادامه ارائه می‌کنیم، این اتصال را قطع کنید.

چگونه اتصال حساب کاربری اینستاگرام را از فیس‌بوک قطع کنیم؟

پاتوق شهروندی – شما می‌توانید با متصل کردن حساب‌های کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک خود به‌راحتی پست‌های خود را در بین این دو شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارید و نیز با دوستانتان در هر دو نرم‌افزار در ارتباط باشید.

بااین‌حال در برخی مواقع ممکن است به دلایل مختلفی از متصل کردن حساب‌های کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک خود به یکدیگر پشیمان شده باشید و بخواهید این اتصال را از بین ببرید. در این میان فیس‌بوک روشی بسیار آسان را برای کسانی که مایل به انجام این کار هستند در نظر گرفته است که در ادامه به آموزش آن می‌پردازیم.

برای قطعه اتصال حساب کاربری اینستاگرام از فیس‌بوک می‌بایست قدم‌های زیر را طی کنید.نرم‌افزار اینستاگرام را روی تلفن همراه هوشمند خود باز کنید.. به بخش Settings رفته و ازآنجا روی Options ضربه بزنید.۳. سپس فهرستی برایتان نمایان می‌شود که می‌بایست روی گزینه Linked Accounts موجود در آن کلیک کرده و سپس گزینه Facebook  را انتخاب کنید.در این بخش از شما سوال می‌شود که آیا از قطع اتصال فیس‌بوک و اینستاگرام مطمئن هستید و شما باید گزینه بله را انتخاب کنید.

حساب‌های کاربری تجاری برای انجام این فرایند ابتدا باید به‌ حساب کاربری شخصی خود بروند. برای انجام این کار به بخش Bussiness settings و سپس Options بروید و گزینه Switch Back To Pesronal Account را انتخاب کنید و مراحل بالا را تکرار کنید.

با انجام این کار تمامی پست‌های جدیدی که در اینستاگرام ثبت می‌کنید در فیس‌بوک نمایش داده نخواهد شد و هرگونه اتصالی میان حساب‌های کاربری اینستاگرام و فیس‌بوک قطع خواهد شد.

منبع: ایتنا


برچسب ها : ,
دسته بندی : تکنولوژی , فناوری , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi