خبرهای ویژه

» تکنولوژی » پرطرفدارترین جستجو‌های گوگل در سال ۲۰۲۰ + لیست کامل

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۶:۱۰

 کد خبر: 13722
 64 بازدید

پرطرفدارترین جستجو‌های گوگل در سال ۲۰۲۰ + لیست کامل

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۰، گوگل به سنت دیرین خود پرطرفدارترین جستجو‌های کاربران را منتشر کرد. فهرست گوگل تصویر روشنی از وقایع سال جاری می‌دهد.

پرطرفدارترین جستجو‌های گوگل در سال ۲۰۲۰ + لیست کامل

به گزارشپاتوق شهروندی؛ در سال که روز‌های پایانی آن را سپری می‌کنیم، مردم سراسر جهان شرایط جدید و متفاوتی را به دلیل همه گیری کرونا تجربه کردند. این تغییر وضعیت در رکورد‌های جستجوی گوگل نیز به خوبی خود را نشان می‌دهد.   گوگل فهرستی از موضوعات ترند جستجو در دسته‌بندی‌های مختلف منتشر کرده و جای تعجب نیست که نتایج انتخابات آمریکا و ویروس کرونا در این فهرست، بیشترین آمار جستجو را به خود اختصاص داده باشد.  

در بخش اخبار، ویروس کرونا در رتبه نخست بیشترین جستجو و انتخابات آمریکا در رتبه دوم قرار گرفته است. جالب است بدانید در بخش اخبار، «ایران» در رده سوم پرجستجوترین موضوعات قرار گرفته است. بیروت و هانتاویروس به ترتیب در رده‌های چهارم و پنجم ترند گوگل در بخش اخبار قرار گرفتند.

  در بخش هنرمندان، نام «تام هنکس» در ابتدای فهرست پرجستجوترین موضوعات مرتبط با بازیگران سال ۲۰۲۰ دیده می‌شود. «واکین فینیکس» بازیگر و تهیه کننده آمریکایی در رده دوم این فهرست بعد از تام هنکس قرار دارد. «آمیتاب باچان» در رده سوم و «ریکی جرویس» کمدین انگلیسی در جایگاه چهارم این فهرست قرار دارد.  

در فهرست ورزشکاران، نام «رایان نیومن» بیش از بقیه ورزشکاران در سال ۲۰۲۰ از طریق موتور جستجوی گوگل سرچ شده است و بعد از وی نام «مایکل جردن» در رده دوم دیده می‌شود.

  در بخش بازی‌ها، نام بازی «در میان ما» در رده اول فهرست ترند گوگل و بعد از آن نام بازی‌های «فال گایز» در رده دوم و بازی «Valorant» در رده سوم دیده می‌شود.   در بخش فیلم‌های سینمایی، رتبه اول از آن فیلم کره‌ای و برنده اسکار «انگل» شد. رتبه دوم به فیلم «۱۹۱۷» تعلق گرفت و فیلم «پلنگ سیاه» محصول ۲۰۱۸ در رتبه سوم جای گرفت.  

در کنار موضوعات ترند، کاربران در بخش «چگونه‌ها» به دنبال پاسخ سوالات مختلفی در سال ۲۰۲۰ بودند. یکی از پرتکرارترین سوالات «چگونه به آتش سوزی استرالیا کمک کنیم؟» و در ادامه موضوعاتی همچون کمک به سیاه پوستان، ویروس کرونا، کمک به یمن و … دیده می‌شود.

  فهرست کامل ترند‌های جستجوی گوگل در سال ۲۰۲۰ را می‌توانید در این لینک ببینید.   منبع: 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : تکنولوژی , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi