خبرهای ویژه

» ورزشی » پایان رقابت دختران کاتارو در لیگ مجازی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۱

 کد خبر: 14587
 49 بازدید

پایان رقابت دختران کاتارو در لیگ مجازی

لیگ مجازی کاراته دختران در بخش کاتا با معرفی تیم‌های برتر رده‌های سنی مختلف به پایان رسید.

پایان رقابت دختران کاتارو در لیگ مجازی

به گزارش پاتوق شهروندی، لیگ مجازی کاتا دختران که با حضور ۱۱۸ تیم در ۹ گروه از آبان امسال آغاز شده بود، با انجام مسابقات مرحله پایانی به پایان رسید و سکونشینان هر رده معرفی شدند.
بر این اساس در رده خردسالان (کمربند سفید، زرد و نارنجی) با شرکت ۹ تیم، تیم‌های آکادمی ارباب، جوانه و نگین۲، به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و (کمربند سبز، آبی و بنفش) در حضور ۲۳ تیم، تیم‌های باشگاه افسانه، آکادمی ارباب یک، و wmmf، سکونشین شدند.
تیم‌های انرژی، ساینا و یونیک، عناوین اول تا سوم (کمربند قهوه‌ای و مشکی) را کسب کردند، در این رده ۱۳ تیم حضور داشتند.
در رده نونهالان و نوجوانان (کمربند سفید، زرد و نارنجی) در حضور ۶ تیم، به ترتیب تیم‌های آکادمی ارباب یک، باشگاه افسانه و مهرگان در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در جدول ۱۴ تیمی رده نونهالان (کمربند سبز، آبی و بنفش)، تیم آکادمی ارباب اول شد، باشگاه افسانه در جای دوم قرار گرفت و ستاره اتحاد سرخون در جای سوم ایستاد.
تیم شیتوریو کوجی ۲ هرمزگان عنوان اول رده (کمربند قهوه‌ای و مشکی) را از آن خود کرد و صبا شیراز و فانوس شهر به ترتیب دوم و سوم شدند، در این رده ۱۶ تیم با هم به رقابت پرداختند.
باشگاه افسانه ۲، آکادمی ارباب یک و باشگاه حق نظری، در حضور ۱۲ تیم رده نوجوانان (کمربند سبز، آبی و بنفش) عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در همین رده سنی (کمربند قهوه‌ای و مشکی) در شرایطی ۱۳ تیم با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم صنعت مس کرمان در جای نخست ایستاد، ساینا دوم شد و اهورا جایگاه سوم را بدست آورد.
رقابت ۱۲ تیم رده جوانان (کمربند قهوه‌ای و مشکی) با قهرمانی تیم جوانه، نایب قهرمانی ساینا و سومی اهورا به پایان رسید.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi