خبرهای ویژه

» اخبار » ویدئو لحظه مصدوم شدن ویرجیل فندایک مدافع لیورپول

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۵

 کد خبر: 13066
 102 بازدید

ویرجیل فن‌دایک، مدافع باارزش لیورپول در دیدار با اورتون به شدت مصدوم شد و احتمالا چند ماه دور از میادین خواهدبود.

ویدئو لحظه مصدوم شدن ویرجیل فندایک مدافع لیورپول

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، لیورپول و اورتون دو تیم بندر لیورپول عصر امروز به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت به تساوی دست یافتند. مهمتر از نتیجه و دو امتیازی که از دست رفت، یورگن کلوپ نگران وضعیت مدافع باارزش تیمش است که در این دیدار به شدت مصدوم شد و از زمین خارج شد.اورتون پس […]

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، لیورپول و اورتون دو تیم بندر لیورپول عصر امروز به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت به تساوی دست یافتند. مهمتر از نتیجه و دو امتیازی که از دست رفت، یورگن کلوپ نگران وضعیت مدافع باارزش تیمش است که در این دیدار به شدت مصدوم شد و از زمین خارج شد.
اورتون پس از کسب چهار برد متوالی در آغاز فصل ۲۰۲۰/۲۱ لیگ برتر انگلیس، سرانجام مقابل مدافع عنوان قهرمانی مسابقات متوقف شد. در روزی که لیورپول بار‌ها بر روی دروازه اورتون خلق موقعیت کرد و البته اورتون نیز چندین موقعیت خوب گلزنی ایجاد کرد، دو تیم اورتون و لیورپول به تساوی ۲-۲ دست یافتند، تا نتیجه‌ای دلخواه برای سایر مدعیان رقم بخورد.

در این دیدار لیورپول در اوقات تلف شده بازی موفق به گلزنی شد، که این گل توسط سیستم کمک داور ویدیوی به دلیل آفساید میلی متری سادیو مانه، مردود اعلام شد.

ویدئو لحظه مصدومیت ویرجیل فن دایک، مدافع لیورپول

تصاویری از مصدومیت فندایک


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi