خبرهای ویژه

» ورزشی » همیلتون چگونه قهرمانی گرندپریکس ایمولا را از دست داد؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۰

 کد خبر: 15200
 16 بازدید

همیلتون چگونه قهرمانی گرندپریکس ایمولا را از دست داد؟

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، مکس ورستاپن راننده ردبول شب گذشته در جایزه بزرگ فرمول یک ایمولا با اختلاف ۲۲ ثانیه موفق به کسب قهرمانی و شکست لوئیس همیلتون شد تا یازدهمین قهرمانی گرندپریکس خود را جشن بگیرد.لوئیس همیلتون دارنده ۷ عنوان قهرمانی جهان بعد از اشتباه فاحشی که در این مسابقه داشت، قهرمانی را از […]

همیلتون چگونه قهرمانی گرندپریکس ایمولا را از دست داد؟

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، مکس ورستاپن راننده ردبول شب گذشته در جایزه بزرگ فرمول یک ایمولا با اختلاف ۲۲ ثانیه موفق به کسب قهرمانی و شکست لوئیس همیلتون شد تا یازدهمین قهرمانی گرندپریکس خود را جشن بگیرد.
لوئیس همیلتون دارنده ۷ عنوان قهرمانی جهان بعد از اشتباه فاحشی که در این مسابقه داشت، قهرمانی را از دست داد. راننده انگلیسی مرسدس در این مسابقه با دیوار برخورد کرد و مدتی متوقف شد. این حادثه جدا از تصادف وحشتناک والتری بوتاس هم تیمی همیلتون بود.
ورستاپن درباره این پیروزی گفت: فصل طولانی است و ما باید به شدت کار کنیم. از کسب این نتیجه بسیار خوشحالم اما از فردا دوباره باید تمرینات را آغاز کنیم. جنگیدن مقابل لوئیس و مرسدس که سالهاست بسیار مسلط هستند، بسیار عالی است.
لوئیس همیلتون که در ماه گذشته قهرمان گرندپریکس بحرین شده بود، بعد از این حادثه به رده نهم سقوط کرد اما تمام مهارت‌های خود را برای بازگشت به زمین بازی نشان داد.
راننده انگلیسی درباره این مسابقه، عنوان کرد: به مکس تبریک می‌گویم، او فوق‌العاده کار کرد. اولین باری بود که بعد از مدتها اشتباه کردم اما سپاسگزارم که توانستم ماشین را به مسیر بیاورم.
وی افزود: اینکه در جایگاه دوم قرار گرفتم، واقعاً عالی است، من نبرد خوبی با لاندو داشتم. وقتی با حادثه روبه‌رو شدم قطعاً نمی‌دانستم اینجا خواهم بود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi