خبرهای ویژه

» ورزشی » هت تریک با طارمی، هدف پورتو در بازی برگشت مقابل چلسی

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۴۳

 کد خبر: 15005
 35 بازدید

هت تریک با طارمی، هدف پورتو در بازی برگشت مقابل چلسی

هواداران تیم پورتو امیدوارند که با هت تریک مهدی طارمی در بازی برگشت از سد چلسی عبور کنند. آیا این پیش گویی درست از آب درخواهد آمد؟

هت تریک با طارمی، هدف پورتو در بازی برگشت مقابل چلسی

گروه ورزش| پاتوق شهروندی، هواداران تیم پورتوی پرتغال امیدوارند با درخشش مهدی طارمی در بازی برگشت از سد چلسی عبور کنند.  

 شب گذشته دردور رفت لیگ قهرمانان اروپا، پورتو در ورزشگاه خانگی خود مقابل چلسی بدون حضور طارمی شکست ۲ بر صفر را تجربه کرد تا کار برای این تیم و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سخت‌تر شود.

طارمی به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی مقابل یوونتوس در این مسابقه حضور نداشت و طرفداران پورتو امیدوارند با قرار گرفتن ستاره ایرانی در ترکیب پورتو در بازی برگشت، این تیم چلسی را شکست دهد.

در فضای مجازی، کانال مشهور طرفداری باشگاه پورتو به نام «پورتیستا» اظهار امیدواری شده که مهدی طارمی در مسابقه برگشت مقابل چلسی هت‌تریک خواهد کرد. این امیدواری پورتیستا باعث شده تا بسیاری از طرفداران پورتو این پست را دست به دست بچرخانند و از گلزنی طارمی در مسابقه برگشت صحبت کنند.

پورتیستا همچنین نوشت نبود طارمی و سرخیو اولیورا برای کونسیسائو بسیار گران تمام شد و اگر آن‌ها بودند، پورتو چنین شکستی مقابل چلسی را تجربه نمی‌کرد.  

دیدار برگشت در روز سه شنبه آتی و ۲۴ فروردین ماه در ورزشگاه استمفورد بریج برگزار خواهد شد وباید دید آیا پیش گویی هواداران پورتو درست از آب درخواهد آمد یا خیر؟!


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi