خبرهای ویژه

» ورزشی » نتایج لیگ قهرمانان اروپا | صعود شاگردان کلوپ به مرحله بعد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۵

 کد خبر: 13338
 78 بازدید

نتایج لیگ قهرمانان اروپا | صعود شاگردان کلوپ به مرحله بعد

شب نخست مرحله پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا با صعود لیورپول به مرحله بعد به پایان رسید.

نتایج لیگ قهرمانان اروپا | صعود شاگردان کلوپ به مرحله بعد

پاتوق شهروندی، رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از امشب وارد دور پنجم خود شد و تیم‌ها به مصاف رقبای خود رفتند. در گروه A بایرن مونیخ در مصاف با اتلتیکو مادرید به تساوی ۱ بر ۱ دست یافت. در دیگر دیدار این گروه سالزبورگ موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ لوکوموتیو را شکست دهد.

بایرن با ۱۳ امتیاز صدرنشینی خود را قطعی کرده و پس از این تیم، اتلتیکومادرید با ۶ امتیاز، سالزبورگ با ۴ و لوکوموتیو با ۳ امتیاز قرار دارند.  

در گروه B، شاختار موفق شد در بازی برگشت و این بار در خانه، رئال مادرید را با ۲ گل شکست دهد. در این دیدار هم رئالی‌ها بدون راموس تیم ضعیف و شکننده‌ای نشان دادند و حالا با این شکست، کار صعود شاگردان زیدان به مرحله بعد گره خورده‌است. در دیگر دیدار این گروه نیز اینترمیلان موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ مونشن گلادباخ را در خانه شکست دهد تا امید‌های شاگردان کونته برای صعود زنده شود. این نخستین پیروزی اینترمیلان در گروه خود بود.

مونشن گلادباخ ۸ امتیازی و صدرنشین باید در آخرین بازی خود به مصاف رئال مادرید ۷ امتیازی برود. شاختار نیز با ۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفته و باید در آخرین بازی در سن‌سیرو به مصاف اینترمیلان ۵ امتیازی برود.  

در گروه c، دو تیم صعودکرده منچسترسیتی و پورتو به مصاف هم رفتند و در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند. منچسترسیتی با ۱۳ امتیاز صدرنشین است و پورتو با ۱۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. مارسی نیز موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ المپیاکوس را شکست دهد تا شانس خود را برای حضور در یورولیگ افزایش دهد. مارسی و المپیاکوس هر دو با ۳ امتیاز در رده سوم و چهارم قرار دارند.

در گروه D لیورپول نیز موفق شد با شکست آژاکس در آنفیلد، صعود به مرحله بعد با طعم صدرنشینی را بچشد. شاگردان کلوپ روی اشتباه عجیب اونانا، سنگربان کامرونی آژاکس توسط کورتیس جونز به گل رسیدند. در دیگر بازی این گروه آتلانتا در خانه مقابل میتلند با نتیجه ۱ بر ۱ متوقف شد تا کار صعود به هفته آخر و جدال با آژاکس بکشد.

در این گروه لیورپول ۱۲ امتیازی و صدرنشین شد، آتلانتا ۸ و آژاکس ۷ امتیازی هستند و میتلند امشب به نخستین امتیازش دست یافت.

سایر دیدار‌های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب برگزار خواهندشد.  


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi