خبرهای ویژه

» اخبار » معرفی اقامتگاه بوم گردی شهربانو در طرقبه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۱

 کد خبر: 11933
 453 بازدید

معرفی اقامتگاه بوم گردی شهربانو در طرقبه

اقامتگاه بوم گردی شهربانو در شهر زیبا و خوش آب و هوای طرقبه واقع شده است. این بوم گردی، خانه ای قدیمی با دیوار های خشتی، پنجره های چوبی و  ساخته شده از مصالح چوب و خشت است که پس از بازسازی و مرمت، بعنوان اقامتگاه بوم گردی میزبان گردشگران و مهمانان عزیز می باشد. اقامتگاه […]

اقامتگاه بوم گردی شهربانو در شهر زیبا و خوش آب و هوای طرقبه واقع شده است. این بوم گردی، خانه ای قدیمی با دیوار های خشتی، پنجره های چوبی و  ساخته شده از مصالح چوب و خشت است که پس از بازسازی و مرمت، بعنوان اقامتگاه بوم گردی میزبان گردشگران و مهمانان عزیز می باشد.

اقامتگاه بوم گردی شهربانو با ظرفیت اسکان ۲۰ نفر، دارای ۲ سوئیت به متراژ ۵۰ متر و ظرفیت ۱۰ نفر، بصورت مبله و با تمامی امکانات رفاهی از جمله سرویس کف خواب ( تشک و پتو )، آشپزخانه، توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام، تراس، سیستم سرمایشی کولر آبی و سیستم گرمایشی بخاری گازی و کرسی در اختیار مسافران قرار می گیرد. لازم به ذکر است یکی از سوئیت های این خانه دارای ۱۵ پله و دیگری دارای ۱۷ پله می باشد.

در این خانه بومی، غذاخوری برای صرف غذا وجود نداشته و مهمانان عزیز می بایست ناهار و شام را از رستوران های طرقبه غذا سفارش دهند و یا برای صرف وعده های غذایی به سفره خانه های اطراف بروند. از جمله امکانات این بوم گردی می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی گردشگران خارجی و  پارکینگ غیر مسقف اشاره کرد.

پذیرش کودکان کمتر از ۵ سال رایگان می باشد.

نشانی اقامتگاه: شهر طرقبه ، صاحب زمان ۱۲ – لقمان ۷

وب سایت:http://shahrbanoo.uspace.ir/


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار , طرقبه , گردشگری
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi