خبرهای ویژه

» اخبار » مسابقات کشوری تیراندازی با کمان در طرقبه برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۸

 کد خبر: 11916
 414 بازدید

چهارمین دوره مسابقات کشوری تیراندازی با کمان یادبود زنده‌یاد راضیه شیرمحمدی در مجموعه آزادی شهر طرقبه برگزار شد.

مسابقات کشوری تیراندازی با کمان در طرقبه برگزار شد

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از ایرنا ،رئیس هیات تیراندازی با کمان خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: مسابقات مذکور با حضور ۷۸ نفر از مردان و زنان در بخش ریکرو و ۶۰ نفر در بخش کامپوند دیروز و امروز برگزار شد. محمود کریم زاده افزود: در پایان این مسابقات در بخش کامپوند […]

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از ایرنا ،رئیس هیات تیراندازی با کمان خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: مسابقات مذکور با حضور ۷۸ نفر از مردان و زنان در بخش ریکرو و ۶۰ نفر در بخش کامپوند دیروز و امروز برگزار شد.
محمود کریم زاده افزود: در پایان این مسابقات در بخش کامپوند علی سینا منشازاده از کرمان به مقام نخست دست یافت و جابر خوشگرد از البرز و حمزه نکویی از کرمان دوم و سوم شدند.
وی ادامه داد: در بخش بانوان این رشته نیز شیرین ریحانی و الهه رجایی از خراسان رضوی اول و دوم شدند و سوگند حداد از البرز مقام سوم را کسب کرد.
او اضافه کرد: در بخش ریکرو مردان نیز نادر منوچهری از چهار محال و بختیاری بر سکوی نخست ایستاد، سعید پناهی از اصفهان به مقام دوم رسید و شروین اسدزاده از تهران به مقام سوم دست یافت و در بخش بانوان این رشته هم مبینا فلاح و سمانه رمضانپور از یزد اول و دوم شدند و مینو طاهرپور از تهران سوم شد.
مسابقات رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان در پنج مرحله برگزار و امتیازات تیراندازان در مجموع این مراحل محاسبه می شود.

مرحله پنجم مسابقات مذکور دی ماه امسال برگزار خواهد شد. 


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , طرقبه , موسیقی , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi