خبرهای ویژه

» ورزشی » لیونل مسی از بارسلونا میرود!؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۶

 کد خبر: 13139
 83 بازدید

لیونل مسی از بارسلونا میرود!؟

مهاجم سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در خصوص لیونل مسی صحبت‌های عجیبی را مطرح کرد.

به گزارش پاتوق شهروندی، لیونل مسی تابستان گذشته تا مرز جدایی از بارسا رفت، ولی با مخالفت قاطعانه باشگاه مجبور به ماندن شد. عزم فوق ستاره آرژانتینی جزم بود و تنها به این علت که قصد نداشت باشگاه را وارد جنگ قضایی کند، از تصمیمش صرفنطر کرد. اوضاع، اما برای مسی هنوز در بارسا خوب پیش نمی‌رود.

در هفته‌های اخیر مسی مورد حمله سازمان یافته اطرافیان آنتوان گریزمان قرار گرفته و او را مسبب ناکامی‌های ستاره فرانسوی عنوان می‌کنند.

حملات به قدری بوده که مسی شب گذشته پس از رسیدن به فرودگاه ال پرات بارسلونا گفت که خسته شده است از اینکه او را مقصر همه مشکلات بارسا عنوان می‌کنند.

لوبو کاراسکو مهاجم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در دهه ۸۰ میلادی شب گذشته در واکنش به عصبانیت مسی گفت: «تا هفته گذشته این حس در من وجود داشت که مسی قراردادش را تمدید خواهد کرد. بودن رونالد کومان روی نیمکت و میدان دادن به جوانان و روحیه خوبی که به تیم تزریق کرده، خوشبنیم کرده بود که مسی در نهایت پس از توافق با رئیس بعدی باشگاه، تمدید خواهد کرد، اما پس از عصبانیت اخیر مسی معتقدم او فصل بعد دیگر در بارسا نخواهد ماند و کار رئیس بعدی برای متقاعد کردن او خیلی دشوار خواهد بود.

من هم جای مسی باشم از بارسا می‌روم. هر اتفاق تلخ و هر ناکامی‌ای را در سال‌های اخیر به نام مسی نوشته اند. من سال‌ها بازیکن بارسا بودم و می‌دانم که تحمل چنین فشاری پس از چند سال غیرممکن می‌شود.»  

منبع: ورزش سه


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi