خبرهای ویژه

» ورزشی » لالیگا مقصد بعدی سردار آزمون| ستاره ایرانی از روسیه دل می‌کند

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۸

 کد خبر: 14848
 26 بازدید

لالیگا مقصد بعدی سردار آزمون| ستاره ایرانی از روسیه دل می‌کند

سردار آزمون به شدت مورد توجه باشگاه سویای اسپانیا قرار گرفته و با توجه به اینکه باشگاه اسپانیایی حاضر است مبلغ رضایتنامه این مهاجم را به باشگاه زنیت روسیه پرداخت کند، باید جدایی اش را از لیگ روسیه قطعی دانست.

لالیگا مقصد بعدی سردار آزمون| ستاره ایرانی از روسیه دل می‌کند

گروه ورزش| پاتوق شهروندی، سردار آزمون به احتمال زیاد فصل بعد در لیگ اسپانیا توپ خواهد زد. به دنبال خبر‌هایی که در ماه‌های گذشته درباره حضور آزمون در لیگ اسپانیا به گوش می‌رسید، رسانه‌های اسپانیا نیز تایید کرده‌اند که مهاجم ایرانی به احتمال زیاد راهی سویای اسپانیا خواهد شد. درهمین راستا سایت اسپانیایی Todofichajes از آماده شدن پیشنهاد سویا برای خرید «سردار آزمون» خبر داده است.

این رسانه مدعی شد که باشگاه سویا در حال آماده کردن پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی برای جذب ستاره ایرانی از باشگاه زنیت است و اولویت دارد که آزمون را در تابستان پیش رو از روسی‌ها خریداری کند. آزمون تا پایان ۲۰۲۲ با زنیت قرارداد دارد و باشگاه روسی این فرصت را دارد تا از فروش ستاره ایرانی خود پول خوبی به دست آورد. سردار در سال ۲۰۱۹ با قیمت ۱۲ میلیون یورو از روبین کازان به زنیت پیوست و توانست در ۷۸ بازی ۴۶ گل را به ثبت رساند. او به دنبال یک انتقال جذاب است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تجربه تازه‌ای در لالیگا به دست خواهد آورد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi