خبرهای ویژه

» اخبار » فروش داروهای بدنسازی در باشگاه‌های ورزشی غیرمجاز است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۸:۳۶

 کد خبر: 12191
 387 بازدید

فروش داروهای بدنسازی در باشگاه‌های ورزشی غیرمجاز است

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از صبح توس امیرحسین اخوان، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام طرقبه شاندیز نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: دو نهاد ورزشی اداره ورزش و جوانان، هیئت بدنسازی و پرورش اندام بر باشگاه های بدنسازی نظارت دارند و باید در زمان صدور پروانه فعالیت و تمدید باشگاه ها […]

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از صبح توس امیرحسین اخوان، رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام طرقبه شاندیز نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: دو نهاد ورزشی اداره ورزش و جوانان، هیئت بدنسازی و پرورش اندام بر باشگاه های بدنسازی نظارت دارند و باید در زمان صدور پروانه فعالیت و تمدید باشگاه ها بازدید انجام شود.
وی افزود: در بازدید فنی هیئت بدنسازی، تعداد دستگاه های ورزشی، عمر دستگاه ها، سرویس های ادواری، مساحت باشگاه و بهداشت، مربیان دارای مجوز، بیمه شدگان بررسی می شود و در مجموع تقریبا ۱۷ عنوان در آن نظارت می شود.


این کارشناس رشته بدنسازی و پرورش اندام اظهار کرد: هزینه های ورزشی باشگاه ها بر اساس نرخنامه اداره کل ورزش و جوانان اعلام می شود و بر آن نظارت می کنند.
وی افزود: در مورد فروش دارو در برخی باشگاه ها هیئت پزشکی ورزشی استان، اداره تربیت بدنی، اداره بهداشت و هیئت بدنسازی دخیل هستند که دوبار در سال نظارت بر باشگاه ها انجام می شود.
اخوان با بیان اینکه فروش داروهای بدنسازی در باشگاه های ورزشی غیرمجاز است تصریح کرد: ورزشکاران باید دارای بیمه ورزشی باشند و مدیران باشگاه ها نظارت لازم را باید داشته باشند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

انتهای پیام/


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار , طرقبه , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi