خبرهای ویژه

» اخبار » فدراسیون بدمینتون برای آقایی برنامه ندارد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۴۹

 کد خبر: 13711
 60 بازدید

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون: برای حضور ثریا آقایی، ملی پوش کشورمان در رقابت‌های بین المللی برنامه‌ای نداریم.

فدراسیون بدمینتون برای آقایی برنامه ندارد.

فریبا مددی: از آن جا که ویروس کرونا همه کشور‌های جهان را تحت الشعاع قرار داده است نمی‌توان برنامه ریزی ویژه‌ای برای ملی پوشان از جمله ثریا آقایی که امید زیادی به المپیکی شدن دارد، داشت.وی گفت: با توجه به شرایط موجود بهترین برنامه‌ای که در دستور کار داریم برگزاری رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور […]

فدراسیون بدمینتون برای آقایی برنامه ندارد

فریبا مددی: از آن جا که ویروس کرونا همه کشور‌های جهان را تحت الشعاع قرار داده است نمی‌توان برنامه ریزی ویژه‌ای برای ملی پوشان از جمله ثریا آقایی که امید زیادی به المپیکی شدن دارد، داشت.
وی گفت: با توجه به شرایط موجود بهترین برنامه‌ای که در دستور کار داریم برگزاری رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور است چرا که ملی پوشان با قرار گرفتن در کوران مسابقات تلاش می‌کنند آمادگی شان را هر هفته ارتقاء دهند.
نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون افزود: خوشبختانه سطح مسابقات لیگ برتر بالاست با وجود اینکه بنا به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا ادامه مسابقات بعد از مدت‌ها تعطیلی دوباره از سر گرفته شده بود، اما دیدار‌های فشرده و حساس حکایت از آن داشت که بازیکنان تمرینات خوبی را پیگیری کرده اند.
رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون بانوان امسال با حضور ۵ تیم پیگیری می‌شود که تیم میلاد تبریز عنوان قهرمانی دور رفت این پیکار‌ها را به خود اختصاص داد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi