خبرهای ویژه

» فرهنگ و هنر » ضبط برنامه «عصرجدید» آغاز شد | کرونا ساختار نیمه‌نهایی را تغییر داد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۳

 کد خبر: 14075
 72 بازدید

ضبط برنامه «عصرجدید» آغاز شد | کرونا ساختار نیمه‌نهایی را تغییر داد

«عصر جدید» دوباره به آنتن شبکه سه بازمی‌گردد، اما مرحله نیمه نهایی مسابقه بزرگ استعدادیابی «عصر جدید» با تغییراتی خاص روی آنتن می‌رود.

ضبط برنامه «عصرجدید» آغاز شد | کرونا ساختار نیمه‌نهایی را تغییر داد

به گزارش پاتوق شهروندی، «عصر جدید» دوباره به آنتن شبکه سه بازمی‌گردد، اما عوامل این برنامه از تغییر در روش تولید آن بر اساس رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ملی مقابله با کرونا خبر داده‌اند.

پس از شیوع کرونا و تأخیری که در ساخت آثار تلویزیونی رخ داد، با اندکی وقفه، تولید مسابقه عصرجدید هم از سرگرفته شد؛ اما تولید این برنامه نسبت به گذشته متفاوت‌تر، سخت‌تر و حتی پرهزینه‌تر شده است.

در ضبط سری جدید این مسابقه تلویزیونی بنا بر اعلام تیم رسانه‌ای آن، اجرای هر گروه یا فرد شرکت‌کننده به طور مجزا در یک روز خاص ضبط می‌شود و داوری بر اساس ویدئوی تصویربرداری شده از اجرا در روزی دیگر، توسط هیئت داوران متشکل از امین حیایی، بشیرحسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی صورت می‌گیرد.

هرچند عصرجدیدی‌ها این تغییر را مسئله‌ساز و زمان‌بر می‌دانند؛ اما معتقدند در این روز‌ها که جامعه نیاز به تفریح و سرگرمی دارد، برای اوقات فراغت آن‌ها و احترام به بیننده این شیوه تولید را برگزیده‌اند. با این شیوه، گروه‌های شلوغ مجبور به حضور همزمان در محل استودیوی ضبط برنامه نیستند، زمان حضور هر گروه شرکت‌کننده در فضای تولید برنامه کاهش یافته است و در زمان ضبط بخش داوری اصلی نیز از هر گروه تنها یک نماینده در برابر داور‌ها حاضر می‌شود.

مرحله مقدماتی و مرحله دوم عصرجدید، در نیمه ابتدایی امسال پخش شد و دو مرتبه پروژه به علت شرایط ویژه ایام کرونایی تعطیل شد و حالا پس از ۵ ماه وقفه، به زودی مرحله نیمه‌نهایی مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

زمان پخش مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید، به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: دانشجو


برچسب ها :
دسته بندی : فرهنگ و هنر , فرهنگی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi