خبرهای ویژه

» اجتماعی » صادرات حدود ۵۰ تن پاچه گاوی از ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن طرقبه شاندیز !

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۰

 کد خبر: 13262
 92 بازدید

صادرات حدود ۵۰ تن پاچه گاوی از ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن طرقبه شاندیز !

به گزارش پاتوق شهروندی؛رییس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: حدود ۵۰ تن پاچه گاوی در طی چند روز گذشته از این شهرستان به کشورهای افغانستان و پاکستان صادر شده است.رییس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: پاکستان و افغانستان مقصد این محموله های صادراتی بوده و فرآورده ها در آن کشورها به عنوان ماده غذایی یا […]

به گزارش پاتوق شهروندی؛رییس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: حدود ۵۰ تن پاچه گاوی در طی چند روز گذشته از این شهرستان به کشورهای افغانستان و پاکستان صادر شده است.
رییس شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز گفت: پاکستان و افغانستان مقصد این محموله های صادراتی بوده و فرآورده ها در آن کشورها به عنوان ماده غذایی یا جهت تولید چیپس استخوان استفاده می شود.
قدرتی گفت: قبل از صدور مجوز حمل بهداشتی، قرنطینه ای جهت صادرات، کارشناسان نظارت این شبکه از محموله مورد نظر بازدید و نمونه برداری کردند و در صورتی که نتایج آزمایشات در دامنه انطباق بوده و قابلیت مصرف انسانی داشته باشد با صادرات محموله موافقت خواهد شد.
وی افزود: این محموله ها از ابتدای تولید در کشتارگاه و سپس در مرکز بسته بندی و نگهداری زیر نظر دامپزشک بوده و کارشناسان این شبکه نیز بر سلامت و نحوه صحیح نگهداری آن نظارت دارند./ شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اقتصادی , طرقبه
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi