خبرهای ویژه

» ورزشی » شوک به پورتو و کنسیسائو| مصدومیت طارمی جدی است؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۰۱

 کد خبر: 13861
 53 بازدید

شوک به پورتو و کنسیسائو| مصدومیت طارمی جدی است؟

مهدی طارمی را باید از جمله بازیکنان بدشانس فوتبال ایران بدانیم، مهاجمی که در ترکیب تیمش جا افتاد اما حالا با مصدومیت روبه‌رو شده‌است.

شوک به پورتو و کنسیسائو| مصدومیت طارمی جدی است؟

پاتوق شهروندی، مهدی طارمی را باید از جمله فوتبالیست‌های بدشانس ایران بدانیم. بازیکن مستعد بوشهری که با وجود تلاش فراوان، همواره با بدبیاری روبه رو می‌شود و از مسیر پیشرفت بعضا دور می‌شود.

محرومیت ۶ ماهه به خاطر ماجرای ریزه اسپور و بازگشت به پرسپولیس و در ادامه مهاجرت به قطر و بازی در الغرافه به کنار، او در پورتو هر بار خواسته برای فیکس شدن خیز بردارد با ماجرایی جدید روبه رو می‌شود.

در نخستین ماه‌های حضور در پورتو، طارمی توانست نقشی موثر به عنوان یار تعویضی ایفا کند، اما دعوت به اردوی تیم ملی باعث شد تا در بازگشت به پرتغال، طارمی دیگر فرصت سابق را در اختیار نداشته باشد.

حالا بعد از چند ماه تلاش فراوان دوباره طارمی به ترکیب اصلی بازگشته و اتفاقا درخشش بی مثالی هم در این مدت داشته، اما این بار مصدومیت ممکن است پسر بوشهری را از ترکیب اصلی دور کند.

طارمی در خصوص وضعیتش گفت: مصدومیتم جدی نیست. خوشبختانه خیلی زود می‌توانم در تمرینات پورتو شرکت کنم. امیدوارم بتوانم باز هم با گلزنی در لباس پورتو دل مردم ایران را شاد کنم.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi