خبرهای ویژه

» ورزشی » ستاره مشهدی تراکتور در آستانه محرومیت طولانی| دردسر سعید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۴

 کد خبر: 13465
 243 بازدید

ستاره مشهدی تراکتور در آستانه محرومیت طولانی| دردسر سعید

محرومیت چهارماهه از فوتبال خطر بزرگی است که زندگی حرفه‌ای سعید واسعی، بازیکن مشهدی تراکتور را تهدید می‌کند.

ستاره مشهدی تراکتور در آستانه محرومیت طولانی| دردسر سعید

به گزارش پاتوق شهروندی؛ بازیکن مشهدی تیم فوتبال تراکتور تبریز با حکم محرومیت چهارماهه فدراسیون فوتبال مواجه شد. سعید واسعی که در ابتدای فصل بعد از کش‌و‌قوس‌های زیاد به استقلال نرفت و لباس تراکتور تبریز را پوشید، بنابر اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شامل این محرومیت سنگین شده است.

  این حکم که به‌خاطر شکایت باشگاه پیکان از سعید واسعی به‌خاطر فسخ یک‌طرفه قراردادش صادر شده، ظاهرا هنوز به باشگاه تراکتور تبریز ابلاغ نشده و برای همین این بازیکن رو‌ز گذشته در جریان بازی تیمش با فولاد برای دقایقی به زمین رفت. هوشنگ نصیرزاده، معاون ورزشی باشگاه تراکتور تبریز، در رابطه با این خبر گفت: محرومیت سعید واسعی صرفا یک خبر است که در برنامه‌ای تلویزیونی اعلام شده است. تا‌کنون هیچ ابلاغی در‌این زمینه دریافت نکرده‌ایم.  

وی درباره به‌میدان‌رفتن واسعی در بازی با فولاد نیز اظهار کرد: با هماهنگی من این اتفاق افتاد، چرا‌که هنوز هیچ رأی رسمی به باشگاه تراکتور اعلام نشده است و بازی‌کردن واسعی مقابل فولاد منع قانونی نداشت. اگر چه طبق قانون، تا حکم محرومیت به‌صورت قطعی اعلام و به باشگاه ابلاغ نشود، حضور این بازیکن در تیمش بلامانع است، ولی با‌این‌همه پرواضح است که سعید واسعی به دردسر افتاده است؛ اتفاقی که در جریان جدایی جنجالی او از پیکان هم مطرح شد و حالا این بازیکن جوان که با قرارداد بسیار خوبی هم به تیم تبریزی پیوسته است، باید خودش را برای یک پرونده طولانی و ادامه‌دار حقوقی آماده کند که ممکن است کاملا فضای زندگی حرفه‌ای او را تحت‌تأثیر قرار بدهد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi