خبرهای ویژه

» اخبار » رقابت تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای سهمیه المپیک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۱

 کد خبر: 14773
 47 بازدید

تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان برای کسب سهمیه المپیک توکیو در رقابت‌های انتخابی اتریش شرکت می‌کند.

رقابت تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای سهمیه المپیک

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از فدراسیون بسکتبال، تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان، پیش از اعزام به رقابت‌های یونیورسالینی در مسابقات انتخابی (OQT) برای کسب سهمیه المپیک به میدان می‌روند.این مسابقات با شرکت ۲۰ تیم (۲۶ تا ۳۰ می) اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزبانی اتریش برگزار می‌شود و تیم ایران به عنوان سرگروه در […]

رقابت تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای سهمیه المپیک

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از فدراسیون بسکتبال، تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان، پیش از اعزام به رقابت‌های یونیورسالینی در مسابقات انتخابی (OQT) برای کسب سهمیه المپیک به میدان می‌روند.
این مسابقات با شرکت ۲۰ تیم (۲۶ تا ۳۰ می) اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزبانی اتریش برگزار می‌شود و تیم ایران به عنوان سرگروه در گروه ب رقابت‌ها همراه با تیم‌های ژاپن، اوکراین، ترکمنستان و استرالیا حضور دارد و برای کسب سهمیه المپیک توکیو رقابت می‌کند.
مسابقات انتخابی اتریش در چهار گروه پنج تیمی برگزار می‌شود و فقط سه تیم از این رقابت‌ها جواز حضور در المپیک توکیو را کسب می‌کنند.
رقابت‌های بین المللی اتریش پیش از مسابقاتی موسوم به یونیورسالینی (UOQT) برگزار می‌شود که ۶ تیم برتر رده بندی جهانی در آن حضور دارند و نباید در ۲ المپیک گذشته (ریو و لندن) شرکت کرده باشند.
مسابقات یونیورسالینی به میزبانی مجارستان برگزار می‌شود و از این مرحله یک تیم از بانوان و یک تیم از بخش مردان سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو را بدست می‌آورند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi