خبرهای ویژه

» ورزشی » راه جدید برای خروج نیمار از پاریس| بارسلونا خانه جدید ستاره برزیلی؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۴

 کد خبر: 15021
 28 بازدید

راه جدید برای خروج نیمار از پاریس| بارسلونا خانه جدید ستاره برزیلی؟

رسانه‌های فرانسوی از بی‌میلی ستاره برزیلی، به حضور در PSG می‌گویند و بارسلونای اسپانیا را مقصد احتمالی این بازیکن می دانند.

راه جدید برای خروج نیمار از پاریس| بارسلونا خانه جدید ستاره برزیلی؟

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، راه‌حل جدیدی برای بازگشت نیمار به بارسلونا روی میز قرار گرفته است. پاری‌سن‌ژرمن در ماه‌های اخیر سخت در تلاش برای تمدید قرارداد با نیمار بوده و به توافق‌هایی نیز برای حفظ این بازیکن تا تابستان سال‌۲۰۲۶ دست یافته است؛ اما جنجال‌های اخیر نیمار و اخراج در دیدار ابتدای هفته برابر لیل باعث ناراحتی دیگر‌ ستاره‌های رختکن تیم پاریسی و تردید این باشگاه در حفظ نیمار شده است.   اما نشریه اکیپ مدعی شد ممکن است پاری سن‌ژرمن، قید حفظ نیمار را بزند و برای جذب عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا، اقدام کند. این نشریه در‌این‌باره نوشت: نیمار در ۱۴ بازی گذشته خود ۲ بار اخراج شده و بار‌ها درگیر مسائل حاشیه‌ای بوده است. به نظر می‌رسد صبر رختکن پاریسی‌ها در‌مورد نیمار تمام شده و دیگر بازیکنان از رفتار‌های این ستاره برزیلی خسته شده‌اند. اخبار دوباره حاکی از احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا در سال‌۲۰۲۲ با قراردادی آزاد و عدم تمایل به تمدید قرارداد با تیم فرانسوی است. قرارداد نیمار یک سال دیگر به اتمام می‌رسد و باوجود شایعه‌ها، هنوز توافقی درباره تمدید، صورت نگرفته است.
عثمان‌دمبله در این فصل در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته و به یکی از مهره‌های مهم ترکیب بارسلونا تبدیل شده است؛ اما قرارداد این بازیکن در تابستان سال‌۲۰۲۲ تمام می‌شود و بارسلونا اگر قادر به تمدید قرارداد با او نباشد، چاره‌ای جز فروش این بازیکن در تابستان پیش‌رو ندارد. به‌جز تیم‌هایی، چون یوونتوس، لیورپول و منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن نیز علاقه‌مند به جذب او به‌جای نیمار است.
نیمار همیشه خواهان بازگشت به بارسلونا بوده، اما باشگاه اسپانیایی در این شرایط اسفناک مالی قادر به پرداخت رقم مد‌نظر پاری‌سن ژرمن نبوده و نمی‌تواند برای جذب نیمار اقدام کند. پس منتظر‌ماندن نیمار تا سال‌۲۰۲۲ و تبدیل‌شدن به بازیکن آزاد یا معاوضه با عثمان‌دمبله می‌تواند راه‌حل‌های پیش‌روی بارسلونا برای جذب ستاره برزیلی باشد. البته اخباری در‌باره معاوضه نیمار با آنتوان گریزمان نیز شنیده شده است، اما مهاجم فرانسوی بارسلونا تمایلی برای انتقال به فوتبال فرانسه ندارد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi