خبرهای ویژه

» ورزشی » داستان امباپه و رئال جدی‌تر شد| ستاره فرانسوی شاگرد زیدان می‌شود؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۷

 کد خبر: 15237
 35 بازدید

داستان امباپه و رئال جدی‌تر شد| ستاره فرانسوی شاگرد زیدان می‌شود؟

ستاره فرانسوی در مادرید به‌دنبال خانه است و همین موضوع کافی است تا هواداران فوتبال انتقال امباپه به رئال مادرید را تمام‌شده تلقی کنند.

داستان امباپه و رئال جدی‌تر شد| ستاره فرانسوی شاگرد زیدان می‌شود؟

به گزارش پاتوق شهروندی؛ فوق‌ستاره جوان فرانسوی این‌روز‌ها به‌دنبال محقق‌کردن رؤیا‌های کودکی خودش است. وب‌سایت معتبر گل مدعی شد کیلیان امباپه، هدف نقل‌و‌انتقالاتی رئال، به‌دنبال پیدا‌کردن یک خانه در شهر مادرید است. هیچ شکی وجود ندارد که با توجه به استعداد بالای کیلیان امباپه، بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به‌دنبال جذب این بازیکن هستند. از طرفی به نظر می‌رسد رئال‌مادرید بیشترین علاقه را به جذب این بازیکن دارد و گزارش‌ها حاکی از آن است که ستاره فرانسوی هدف اول نقل‌و‌انتقالاتی کهکشانی‌ها در تابستان پیش‌رو محسوب می‌شود. در‌همین‌ارتباط وب‌سایت معتبر گل مدعی شده کیلیان امباپه اکنون به دنبال پیدا‌کردن یک خانه در شهر مادرید است.   او این وظیفه یعنی پیدا‌کردن خانه در مادرید را به یکی از نزدیکان خود محول کرده است. البته فعلا هیچ نشانه‌ای مبنی‌بر اینکه کیلیان امباپه این اقدام را به‌منظور انتقال به رئال‌مادرید انجام داده است، وجود ندارد و اکنون فقط این فرضیه وجود دارد که او به‌دنبال گسترش املاک و مستغلات خود در شهر‌های مختلف است. از‌طرف‌دیگر باید گفت که فعلا هیچ‌گونه پیشنهاد رسمی از‌سوی پر‌افتخار‌ترین باشگاه اروپا به ستاره فرانسوی داده نشده است، اما به نظر می‌رسد که این اتفاق طی ماه‌های آینده رخ خواهد داد. در میان تمام حدس‌و‌گمان‌ها درباره آینده امباپه، او کاملا آرام است و هیچ عجله‌ای برای تصمیم‌گیری درباره آینده کاری خود ندارد. در‌واقع ستاره کنونی پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد تمام مسائل را ارزیابی کند و درنهایت در پایان فصل جاری تصمیم قطعی خود را بگیرد.
امباپه که از سال‌۲۰۱۷ در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در ۱۲۱ بازی ۱۰۴ گل برای پاریسی‌ها به ثمر رسانده، این فصل نیز عملکرد خوبی داشته است و در کنار کمک به PSG برای رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آمار ۳۵ گل‌زده و ۱۰ پاس‌گل را در ۴۱ بازی از خود برجای گذاشته است؛ آماری که باعث شده است تا بیشتر باشگاه‌های بزرگ دنیای فوتبال به فکر جذب این ستاره فرانسوی باشند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi