خبرهای ویژه

» اخبار » حضور گروه تلویزیونی شبکه ۷ ترکیه در طرقبه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۹:۰۵

 کد خبر: 11894
 236 بازدید

حضور گروه تلویزیونی شبکه ۷ ترکیه در طرقبه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دومین گروه از تلویزیون ترکیه برای معرفی جاذبه های خراسان رضوی در این استان حضور پیدا کرد. به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ابوالفضل مکرمی فر افزود: در معرفی ظرفیت های گردشگری تلاش شده است که در کنار ظرفیت های […]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دومین گروه از تلویزیون ترکیه برای معرفی جاذبه های خراسان رضوی در این استان حضور پیدا کرد.
به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ابوالفضل مکرمی فر افزود: در معرفی ظرفیت های گردشگری تلاش شده است که در کنار ظرفیت های بی نظیر زیارت حرم مطهر رضوی، جاذبه های گردشگری شهرستان های استان نیز معرفی شود تا ضمن افزایش ماندگاری مسافران، حضور گردشگران موجب رونق اقتصادی شهرهای استان نیز باشد.
علاوه بر بازار و مراکز صنایع دستی طرقبه ، بازدید از موزه بزرگ خراسان، مجموعه تاریخی فرهنگی آرمگاه فردوسی، برج نجومی رادکان، بازدید از شاندیز، موزه ویرانی، مرکز خرید پدیده، خیابان غذا، خانه تاریخی ملک، داروغه، مجموعه تاریخی مصلی مشهد، باغ نادری و بازارهای مشهد، موزه های آستان قدس، مجتمع های تفریحی، نیز در برنامه این گروه تلویزیونی در مشهد و طرقبه شاندیز است.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , فرهنگی , گردشگری
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi