خبرهای ویژه

» اخبار » حدود ۲۴۰ نونهال و نوجوان در آکادمی تخصصی والیبال در حال آموزش هستند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۰

 کد خبر: 12074
 300 بازدید

حدود ۲۴۰ نونهال و نوجوان در آکادمی تخصصی والیبال در حال آموزش هستند.

آکادمی تخصصی والیبال طرقبه زیرنظر هیات والیبال شهرستان طرقبه شاندیز حدودا دوسال است که فعالیت خود رابه طور جدی آغاز کرده است. به گزارش پاتوق شهرندی مسئول آکادمی تخصصی والیبال طرقبه در گفتگو با خبرنگار پاتوق ورزشی با اعلام این مطلب افزود:کلاسهای آموزشی آکادمی برای دختران و پسران در رده های سنی نونهالان ونوجوانان و […]

آکادمی تخصصی والیبال طرقبه زیرنظر هیات والیبال شهرستان طرقبه شاندیز حدودا دوسال است که فعالیت خود رابه طور جدی آغاز کرده است.

به گزارش پاتوق شهرندی مسئول آکادمی تخصصی والیبال طرقبه در گفتگو با خبرنگار پاتوق ورزشی با اعلام این مطلب افزود:کلاسهای آموزشی آکادمی برای دختران و پسران در رده های سنی نونهالان ونوجوانان و جوانان زیرنظر مربیان مجرب و مطرح استانی در حال برگزاری است.

مهدی زاده افزود: درتابستان ۹۸ و با اجرای طرح اوقات فراغت تعداد ورزش آموزان به بیش از ۳۰۰ نفر افزایش یافته بود.

وی ادامه داد: میزبانی برگزاری مسابقات نوجوانان پسر استان ، میزبانی و برگزاری مسابقات چهار جانبه آکادمی ها ، شرکت دختران و پسران نونهال در مسابقات محلات مشهد و …. از اهم فعالیت های آکادمی در دو سال گذشته بوده است. شایان ذکر است با طرح جدید اداره کل ورزش و جوانان مبنی بر واگذاری سالن تخصصی والیبال شهر طرقبه به بخش خصوصی ، بیم آن می رود که فعالیت های این آکادمی نیز با مشکل روبرو شود.

.

.

.

.

.

انتهای خبر/


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار , طرقبه , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi