خبرهای ویژه

» اخبار » جانشیم آل کثیر را بشناسید/مهاجم خارج نشین در پرسپولیس!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۹

 کد خبر: 13074
 85 بازدید

جانشیم آل کثیر را بشناسید/مهاجم خارج نشین در پرسپولیس!

بازیکن سابق تیم پدیده و واراژدین کرواسی به پرسپولیس می‌پیوندد تا جای خالی آل کثیر در مدت باقی‌مانده از محرومیتش پر شود.

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، محرومیت عیسی آل کثیر دردسر بزرگی برای یحیی گل محمدی و پرسپولیس به وجود آورد، آن‌ها درست در زمانی از حضور عیسی محروم شدند که مهاجمان خوب لیگ برتری بیشتر با تیم جدیدشان قرارداد امضا کرده بودند و درعمل کسی بدون تیم نمانده بود.   در همین رابطه اسامی مختلفی برای حضور در پرسپولیس مطرح شدند و اکنون، اما سرخ‌ها برای همکاری و جذب مهدی‌خانی به نتیجه مثبت دست یافته‌اند.

مهدی مهدی‌خانی، بازیکن سابق شهرخودرو، که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس در دوره برانکو ایوانکوویچ بود، در ادامه راهی کرواسی شد تا در تیم واراژدین کار را دنبال کند.

او اکنون بار دیگر پای مذاکره با سرخ‌ها قرار گرفته و گفته می‌شود در ساعات آینده با مثبت پیش رفتن مذاکرات، قرارداد خود را با این تیم به امضا خواهد رساند.   نکته مهم اینکه مهدی‌خانی در سال منجر به آسیایی‌شدن شهرخودرو شاگرد یحیی گل محمدی بود و این دو نفر شناخت خوبی از یکدیگر دارند. هرچند مهدی‌خانی خیلی خوب از شهرخودرو جدا نشد، اما به نظر می رسد هر دو طرف ماجراهای گذشته را از یاد برده اند و می خواهند فصلی خوب را در پرسپولیس در کنار یکدیگر داشته باشند.   مهدی‌خانی در تیم ملی امید با تصمیم حمیدرضا استیلی به‌عنوان هافبک دفاعی به میدان می‌رفت که البته این تصمیم سرمربی بازنده امیدها با انتقادهای زیادی هم همراه شد. مزیت بزرگ مهدی‌خانی اینکه در این سن‌وسال سربازی خود را در تیم نیروی زمینی تهران پشت سر گذاشته و مشکلی از این بابت نخواهد داشت.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi