خبرهای ویژه

» اخبار » توصیه عجیب هم‌وطن محمد صلاح به مدیران النصر| شکایت از پرسپولیس را متوقف کنید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۳

 کد خبر: 13086
 83 بازدید

دو وکیل آفریقایی به مدیران النصر توصیه کردند سلسله شکایت‌های خود علیه پرسپولیس را متوقف کنند.

توصیه عجیب هم‌وطن محمد صلاح به مدیران النصر| شکایت از پرسپولیس را متوقف کنید!

به گزارش پاتوق شهروندی، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس و درخواست فرجام خواهی این باشگاه پاسخ داد. طبق اطلاعیه‌ای که روز گذشته کمیته استیناف AFC صادر کرد شکایت نماینده عربستان این بار هم رد شد تا پرسپولیس فینالیست باقی بماند. باشگاه النصر بعد از اعلام این رای تاکید کرد […]

به گزارش پاتوق شهروندی، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس و درخواست فرجام خواهی این باشگاه پاسخ داد.

طبق اطلاعیه‌ای که روز گذشته کمیته استیناف AFC صادر کرد شکایت نماینده عربستان این بار هم رد شد تا پرسپولیس فینالیست باقی بماند.

باشگاه النصر بعد از اعلام این رای تاکید کرد که به دادگاه داوری ورزشی شکایت خواهد کرد.

روزنامه الاقتصادیه بعد از گفت و گویی که با دو وکیل بین المللی داشت تاکید کرد که شکایت النصر در CAS هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

نصر الدین حزام، وکیل مصری و علی عباس وکیل تونسی در گفت و گویی که با روزنامه الاقتصادیه عربستان داشتند تاکید کردند که شکایت النصر به دادگاه حکمیت ورزشی هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

علی عباس گفت: النصر نباید به CAS شکایت کند چرا که اعتراض این باشگاه فایده‌ای نخواهد داشت و حتی اگر CAS جلسه اضطراری هم برگزار کند به سود نماینده عربستان رای نخواهد داد. تخلف فدراسیون فوتبال ایران ربطی به باشگاه پرسپولیس ندارد.

وکیل مصری هم گفت: شکایت النصر به CAS راه به جایی نخواهد برد و در کنار هزینه مالی بالایی که برای باشگاه دارد پاسخ مثبتی هم دریافت نخواهد کرد. بهتر است که النصر این شکایت را دنبال کند. شکایت جدید در کنار هزینه‌ای که برای النصر دارد زمان بر هم است و این دادگاه بعد از ۳۳ روز دیگر پاسخ خواهد داد و تا آن زمان بازی فینال برگزار می‌شود و به همین خاطر بهتر است که این داستان به پایان رسد.  

منبع: ایسنا


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi