خبرهای ویژه

» ورزشی » تورنمنت بین‌المللی مشهد، بهترین فرصت پیش از جام ملت‌های آسیا است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۰۷

 کد خبر: 13793
 60 بازدید

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران؛

تورنمنت بین‌المللی مشهد، بهترین فرصت پیش از جام ملت‌های آسیا است

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: تورنمنت بین‌المللی فوتسال مشهد بهترین فرصت برای ایجاد هماهنگی بین بازیکنان تیم، پیش از مسابقات جام ملت‌های آسیا است.

به گزارش پاتوق شهروندی، سیدمحمد ناظم‌الشریعه در حاشیه برگزاری نخستین جلسه تمرینی تیم ملی فوتسال ایران در مشهد اظهار کرد:خوشبختانه دو تیم اسلواکی و بلاروس نیز از جمله‌ تیم‌هایی هستند که علاوه بر کار تکنیکی و تاکتیکی، در زمینه آمادگی جسمانی نیز از شرایط مطلوبی برخوردار بوده و این موضوع میتواند بسیار برای ما حائز اهمیت و موثر باشد.
وی افزود: پروتکل‌ تورنمنت ۳جانبه «مشهد۲۰۱۹» از حدود یک سال قبل بسته شد که با حضور ۳تیم برگزار می‌شود.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه بازیکنان لژیونر کشورمان همچون فرهاد توکلی، حسین طیبی و سپهر محمدی در این مسابقات حضور دارند، بیان کرد: دیگر بازیکنان از لیگ‌ کشور انتخاب شده‌اند و امیدواریم این تورنمنت موجب افزایش هماهنگی‌های میان آنها شود.
ناظم‌الشریعه خاطرنشان کرد: این تورنمنت برای ما بسیار حائز اهمیت است و بچه‌ها باید با یکدیگر هماهنگ باشند و بازی های خوبی نمایش دهیم چراکه آخرین رویدادی است که پیش از جام ملت‌ها در آن حضور داریم.
وی افزود: شاکله همین تیم حاضر در تورنمنت مشهد میتواند برای جام ملت‌های آسیا نیز تکرار شود و با همین افراد به این مسابقات برویم.
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در ادامه به ارزیابی سطح کیفی تیم‌های حاضر در این تورنمنت پرداخت و گفت: در ۵سال اخیر فقط با تیم‌های اروپایی و آمریکای جنوبی بازی‌ کرده‌ایم چراکه می‌توانند تاثیر مثبتی برای ما داشته باشند.
ناظم‌الشریعه افزود: بیشتر به دنبال تیم‌هایی هستیم که علاوه ‌بر مسائل تاکتیکی و تکنیکی، از لحاظ آمادگی جسمانی نیز شرایط خوبی داشته باشند، که خوشبختانه تیم‌هایی مثل اسلواکی و بلاروس جزو همین تیم‌ها هستند.

تورنمنت فوتسال مشهد از دهم تا سیزدهم آذر در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار خواهد شد..


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi