خبرهای ویژه

» اخبار » تا کنون بیش از ۱۵۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان شریعتی طرقبه پذیرش شده‌اند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۸

 کد خبر: 12814
 132 بازدید

مردم یاری‌گر مدافعان سلامت در مسیر خروج از بحران کرونا باشند

تا کنون بیش از ۱۵۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان شریعتی طرقبه پذیرش شده‌اند.

کاهش همکاری مردم با خادمان سلامت موجب افزایش تعداد بیماران بستری شده استرییس بیمارستان فوق تخصصی دکتر علی شریعتی طرقبه شده است.

به گزارش پاتوق شهروندی به نقل از اختر شرق؛ دکتر محمدرضا حسینعلی‌زاده اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۵۰۴ بیمار در بیمارستان شریعتی پذیرش شده‌اند که از این میزان بخش عمده‌ای از آنان در موج دوم بوده است و از مجموع بیماران بستری شده نیز ۱۲۰۰ نفر مرخص شدند.

وی با ذکر این نکته که تمامی بخش های این مرکز به بستری بیماران کووید-۱۹ اختصاص یافته است، افزود: در بیمارستان شریعتی تمامی گروه‌های سنی بستری شده‌اند که در این میان بیشترین آمار را گروه سنی ۴۰ تا ۶۰ سال تشکیل می‌دهند.

دکتر حسینعلی‌زاده با بیان اینکه متأسفانه در زمان موج دوم بیماری کرونا شاهد آن هستیم که بیشترین آمار مبتلایان و فوتی‌ها جوانان هستند، خاطرنشان کرد: حفظ سلامت جامعه وظیفه‌ای همگانی بوده و در این خصوص تنها نباید حوزه سلامت ورود کند و خود مردم مهمترین نقش را در این جهت ایفا می‌کنند.

رییس بیمارستان شریعتی تأکید کرد: از مردم می‌خواهیم شرایط حالی و کاری کادر درمانی کرونایی‌ها را در این روزهای بسیار سخت درک کنند و با همکاری خود با خادمان حوزه سلامت، اجازه بحرانی‌تر شدن وضعیت کنونی را ندهند و در مسیر خروج از این وضعیت یاری‌گر مدافعان سلامت باشند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

انتهای خبر/


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi