خبرهای ویژه

» اخبار » استراماچونی به فرهاد؛ کارهای زیادی داری، قوی باش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۹:۱۹

 کد خبر: 12206
 181 بازدید

قلبم با استقلال است...

استراماچونی به فرهاد؛ کارهای زیادی داری، قوی باش

سرمربی سابق استقلال برای فرهاد مجیدی آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش پاتوق ورزشی به نقل از “ورزش سه”، محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال عصر روز جمعه در صفحه شخصی خود پیامی از سوی استراماچونی برای فرهاد مجیدی منتشر کرد. او که این پیام را صبح جمعه از سوی سرمربی ایتالیایی دریافت کرده بود، در تشریح این پیام نوشت “آندره‌آ استراماچونی امروز پیامی صوتی برای من فرستاد که به قدری زیباست، نیازی به شرح و تفسیر ندارد. از استراماچونی اجازه گرفتم تا متن این پیام را که در حمایت از فرهاد مجیدی است، و برای مجیدی هم فرستاده، منتشر کنم.”
و اما در این پیام آمده است:


“صبح به خیر فرهاد (هم انگلیسی و هم به زبان فارسی)

در ابتدا باید بگویم بسیار خوشحالم که با تو در ارتباطم و صدایت را می‌شنوم. تو به‌راستی انسان خوبی هستی و مطمئناً یک مربی واقعاً خوب. خوشحالم که این مسئولیت را پذیرفتی. چون به باور من، تو از دیدگاه همه، بهترین گزینه برای استقلالی. چون تو از صمیم قلب عاشق استقلالی. چون به خوبی نسبت به حقیقتِ استقلالی بودن آگاهی. هواداران عاشقت هستند و بازیکنان حرمتت را حفظ می‌کنند.

وقتی با هم حرف می‌زدیم (اشاره به جلسه پیش از بازی ذوب‌آهن با استقلال در اصفهان)، احساس می‌کردم ایده‌ها و نگرش مشترکی نسبت به فوتبال داریم. وقتی سرمربی امیدها بودی، اوضاعت مانند شرایط من سخت غم‌انگیز بود. برای خودم شاید بدترین دوران حرفه‌ای بود که سپری کردم. برای آنچه رخ داد غمگینم. اما حالا دوباره حس خوبی دارم برای رضایت هواداران از مربی خوب‌شان. در حال حاضر هیچ‌کس برای اداره تیم، بهتر از تو نیست.

حتی با وجود هزاران کیلومتر فاصله، هر کمک و همفکری در هر زمینه‌ای برای تیم از دستم بربیاید انجام می‌دهم. برای تو، فقط برای تو. برای بهزاد غلامپور، برای بازیکنان و برای هواداران.

 درباره خودم و اتفاقاتی که رخ داد نکاتی وجود دارد که نمی‌توانم از طریق واتس‌اپ در میان بگذارم. امیدوارم هرچه زودتر تو را در جایی از این جهان ببینم. دوست عزیزم، بهترین آرزوها را برایت دارم.

در به کارگیری کمک من، هرگز تردید کن. تماس‌های ما قطع نشود. چه خودت، چه از طریق نوری‌فر و وریا و علی کریمی همواره کنارتان هستم. زیرا قلبم آنجاست…

کارهای بسیاری برای انجام دادن پیش رویت هست. قوی باش و پرانگیزه تا همه را قدرتمندانه تسلیم کنی. موفق باشی فرهاد.”

مطمئنا اقدام استراماچونی در انتشار پیام در چنین روزهایی می تواند به استقلالی ها برای ایجاد یک اتحاد جدید پیرامون مجیدی کمک کند و اتفاق مبارکی برای شروع فصل جدید دوران مجیدی خواهد بود که موفقیت در آن برای بخش بزرگی از هواداران فوتبال ایران اهمیت دارد.

.

.

.

.

.

.

.

.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi