خبرهای ویژه

» ورزشی » ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان| هفته سخت سینام با نارسینا و سبد بسته نامی‌نو!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۵

 کد خبر: 13939
 53 بازدید

ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان| هفته سخت سینام با نارسینا و سبد بسته نامی‌نو!

مشهدی‌های لیگ برتر بسکتبال فردا و پس‌فردا در تهران به میدان می‌روند و باید در رقابتی سخت به مصاف نارسینا و نامی نو بروند.

ادامه رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال بانوان| هفته سخت سینام با نارسینا و سبد بسته نامی‌نو!

پاتوق شهروندی؛ هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر بسکتبال بانوان برای تیم‌های گروه «الف» آغاز می‌شود و به‌همین‌خاطر تیم‌ها امروز راهی تهران می‌شوند. سینام مشهد یکی از تیم‌های حاضر در این گروه سخت است که در هفته‌های پایانی دور برگشت، باید با احتیاط و البته آمادگی بیشتری پیش برود تا دست‌کم خود را از قعر جدول دور کند.
سینام با نامی‌نو و نارسینا بازی دارد که در دور رفت مقابل هر ۲ تیم شکست خورده است. فردا پنجشنبه از ساعت‌۱۳ تیم کاملا بومی مشهدی‌ها در لیگ برتر، برابر نامی‌نو به میدان می‌رود و پس‌فردا جمعه از ساعت‌۱۶ برابر نارسینا صف‌آرایی خواهد کرد. باید دید سینام نسبت به تیم هفته‌های اول لیگ چقدر تغییر کرده است و آیا می‌تواند از این تیم‌های مدعی و قدرتمند امتیاز بگیرد یا خیر.

چالش سینام با بهترین دفاع لیگ

در دور رفت سینام مقابل نامی‌نو ۲۶‌بر‌۷۷ باخت. در این بازی یکی از دیدار‌های ضعیف لیگ رقم خورد و حتی در یکی از کوآرتر‌ها سینام فقط توانست ۳‌امتیاز کسب کند! نامی‌نو تیم چهارم جدول هشت‌تیمی گروهش است و از ۸ بازی انجام‌شده، ۵ پیروزی و ۳ باخت را به ثبت رسانده است. در مقابل، سینام مشهد تنها یک پیروزی داشته که آن‌هم برابر تیم انتهای‌جدولی گاز بوده است.   نامی‌نو آمار نسبتا خوبی در گل‌های زده دارد و ۵۴۱‌امتیاز تا‌به‌اینجا کسب کرده است. در مقابل تنها ۳۷۰‌امتیاز از دست داده که همین موضوع باعث شده آن‌ها بهترین دفاع را در این گروه داشته باشند. سینام هم با کمترین گل زده و ۳۷۵‌امتیاز کسب‌شده در طول بازی‌ها، ضعیف‌ترین خط حمله را دارد که توپ‌هایشان داخل سبد رقبا جای نمی‌گیرد. آن‌ها ۷۲۷ گل خورده نیز در کارنامه خود دارند و باز هم در بین رقبای قدرتمند، بدترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند. سینام مشهد با ۹‌امتیاز، ششم جدول است.

جدال مشهدی‌ها و خارجی‌های لیگ

در دور رفت سینام برابر تیم پرمهره نارسینا و خارجی‌های لیگ بهتر ظاهر شد و شکست قابل‌قبولی داشت. نارسینا این بازی را ۸۴‌بر‌۵۴ پیروز شد؛ حتی در ۲ کوآرتر با اختلاف یک امتیاز سینام شکست خورد. نارسینا مدعی صدرنشینی گروه خود و صعود به مرحله نهایی است. رقیب آن‌ها در این گروه ۲ تیم مهرام و گروه بهمن هستند. نارسینا از ۷ بازی انجام‌شده خود هیچ شکستی نداشته و با وجود داشتن ۲ بازی کمتر نسبت به رقبا در رده دوم جدول جای دارد. آن‌ها ۵۸۵ گل زده دارند و ۳۹۳ امتیاز نیز به رقبا داده‌اند.   نارسینا بازیکنان خارجی و ملی‌پوش خوبی در اختیار دارد. ۲ بازیکن آمریکایی و روسی، کار را برای همه تیم‌های گروه «الف» سخت کرده اند. شماری هریس، بازیکن آمریکایی و یکتارینا فولادوند بازیکن روس، آمار‌های خوبی تا‌به‌اینجا از خود به‌جای گذاشته‌اند. بازیکنان نارسینا تبحر خوبی در کسب سه‌امتیازی‌ها دارند و همین باعث می‌شود تا در چشم‌به‌هم‌زدنی تیم حریف عقب بماند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi