خبرهای ویژه

» ورزشی » آماده‌باش به هندبالیست‌ها لیگ برتر بانوان برای ۱۵ روز دیگر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۷

 کد خبر: 13705
 70 بازدید

آماده‌باش به هندبالیست‌ها لیگ برتر بانوان برای ۱۵ روز دیگر

۹ آذر بود که مشهد میزبان دور برگشت لیگ برتر بانوان شد و ۷ تیم طی ۶ روز با یکدیگر رقابت کردند تا رده‌بندی تیم‌ها پیش از مرحله ضربدری مشخص شود. با تصمیمی که فدراسیون گرفته، قرار شده است بعد از یک استراحت یک‌ماهه، تیم‌ها راهی مرحله بعدی شوند.

آماده‌باش به هندبالیست‌ها لیگ برتر بانوان برای ۱۵ روز دیگر

مژده رنگیان | شهرآرانیوز؛ دور بعدی لیگ برتر هندبال بانوان ۱۵ روز دیگر آغاز می‌شود. ۹ آذر بود که مشهد میزبان دور برگشت لیگ برتر بانوان شد و ۷ تیم طی ۶ روز با یکدیگر رقابت کردند تا رده‌بندی تیم‌ها پیش از مرحله ضربدری مشخص شود. با تصمیمی که فدراسیون گرفته، قرار شده است بعد از یک استراحت یک‌ماهه، تیم‌ها راهی مرحله بعدی شوند.
لیگ مردان همچنان در دور برگشت قرار دارد و فدراسیون گفته است از ۱۲‌دی تیم‌های مردان باید در تهران به میدان بروند و بعد از آن هم مسابقات بانوان پیگیری می‌شود و زمان احتمالی آن ۱۶‌دی اعلام شده است. با‌وجود اینکه شنیده می‌شد اصفهانی‌ها میزبان این مرحله از لیگ بانوان باشند، حالا گفته می‌شود احتمالا بانوان هندبالیست در تهران بازی خواهند داشت. سپاهان، یکی از مدعیان اصلی این فصل، حساب ویژه‌ای روی میزبانی شهرش در این مرحله باز کرده بود. مراد کرمی، رئیس سازمان لیگ هندبال، گفته ۱۶‌دی از قبل برنامه‌ریزی شده است و باید دید امکان برگزاری در این تاریخ‌ها وجود دارد یا خیر.
دور رفت و برگشت شانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر هندبال زنان نیز با حضور ۸ تیم و در ۲ گروه به‌صورت متمرکز در تهران و مشهد انجام شد؛ اما یکی از تیم‌ها باعث شد تا برنامه ریزی جدول مسابقات به‌هم بریزد. در دور برگشت تیم کربنات‌سدیم استان فارس در مسابقات غایب بود. آن‌ها اعلام کردند بیش از ۳۵‌درصد تیم به کرونا مبتلا شده و به‌همین‌دلیل در مشهد حاضر نشدند. این غیبت، کار گروه «الف» را با مشکل روبه‌رو کرد. قرار شد جلسه کمیته انضباطی برای تعیین تکلیف این تیم برگزار شود؛ اما کرمی می‌گوید هنوز جلسه کمیته انضباطی تشکیل نشده و قرار است امروز دوشنبه تشکیل شود. باید ببینیم نتیجه چه خواهد شد. آن‌ها مدارک خود را ارسال کرده‌اند و باید ببینیم در جلسه چه تصمیمی گرفته می‌شود.
تیم اشتادسازه مشهد در پایان مرحله مقدماتی تنها با اختلاف چند گل نسبت به تیم سپاهان در رده دوم جدول گروه خود ایستاد و حالا درصورت باقی‌ماندن تیم کربنات در لیگ باید به‌همراه این تیم، با تیم‌های اول و سوم گروه «ب» بازی کنند. در صورت حذف تیم کربنات که تا‌به‌حال در لیگ امسال حتی به یک پیروزی هم نرسیده است، احتمالا سازمان لیگ جدول دیگری برای این مرحله طراحی خواهد کرد.
آن‌طور‌که در فضای مجازی شنیده شد، نشمین شافعیان، سرمربی تیم مشهدی اشتادسازه، در غم از‌دست‌دادن همسر خود است و احتمالا این تیم در ادامه مسابقات حساس لیگ از نظر روحی‌روانی با چالش‌هایی جدی روبه‌رو شود. باید دید شرایط برای قهرمان فصل گذشته و مدعی تکرار قهرمانی چگونه خواهد بود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi