خبرهای ویژه

» اخبار » آغاز هوشمندسازی انشعاب‌های آب شهری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۸:۴۹

 کد خبر: 11879
 174 بازدید

آغاز هوشمندسازی انشعاب‌های آب شهری

با اتمام مرحله آزمایشی هوشمندسازی انشعاب‌های مشترکان پرمصرف آب در شهرهای طرقبه و شاندیز، این پروژه در خراسان رضوی وارد فاز عملیاتی شد. به‌گزارش پاتوق شهروندی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رئیس اداره نظارت بر نصب انشعاب‌های آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: در این فاز یک‌هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی مشترکان […]

با اتمام مرحله آزمایشی هوشمندسازی انشعاب‌های مشترکان پرمصرف آب در شهرهای طرقبه و شاندیز، این پروژه در خراسان رضوی وارد فاز عملیاتی شد.
به‌گزارش پاتوق شهروندی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رئیس اداره نظارت بر نصب انشعاب‌های آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: در این فاز یک‌هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی مشترکان غیردائم و فصلی در شهر طرقبه به کنتور هوشمند مجهز می‌شوند.
محمدصابری با اشاره به نصب کنتور هوشمند در اداره آبفای طرقبه و ۲۱ انشعاب پرمصرف در شهرستان طرقبه شاندیز و در پی داشتن نتایج مثبت، افزود: کنتورهای هوشمند نقش موثری در جلوگیری از برداشت‌های غیرمجاز، وارد آمدن آسیب به شبکه توزیع آب و تضییع حقوق شهروندان دارند.
وی در باره عملکرد کنتورهای هوشمند که تماما توسط متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است، اظهار داشت: روی انشعاب آب مشترکان یک عدد شیر برقی نصب می‌شود که در مواقع ضروری کار قطع و وصل را انجام داده، ضمن آنکه در صورت دستکاری در کنتور، آب مشترک نیز قطع خواهد شد.
به گفته وی با استفاده از کنتورهای هوشمند، تمامی اطلاعات مربوط به میزان و نحوه مصرف آب به سرور مرکزی منتقل می‌شود.


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , طرقبه
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi