خبرهای ویژه

» ورزشی » آخرین امید فرش‌آرا در لیگ برتر فوتسال| سن‌ایچ به صرف مرگ و زندگی

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۶

 کد خبر: 15080
 36 بازدید

آخرین امید فرش‌آرا در لیگ برتر فوتسال| سن‌ایچ به صرف مرگ و زندگی

فرش‌آرا در آخرین دیدار دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر، فردا به نبرد با تیم ساوه می‌رود.

آخرین امید فرش‌آرا در لیگ برتر فوتسال| سن‌ایچ به صرف مرگ و زندگی

به گزارش پاتوق شهروندی؛ حالا این آخرین امید مردان خراسانی برای بازگشت به حیات در دور نهایی لیگ برتر فوتسال کشور است. هفته پایانی از دور رفت رقابت‌های مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور، فردا برگزار خواهد شد و تیم فوتسال فرش‌آرا که از ۴ دیدار قبلی خود ۳ شکست و یک تساوی را در کارنامه دارد و به قعر جدول چسبیده است، برای بازگشت به زندگی و زنده‌شدن امیدهایش برای رسیدن به یکی از سکو‌های اول تا سوم مسابقات، فقط به فتح ساوه نیاز دارد. دیداری که برای فرش‌آرا نه ۳ امتیاز، بلکه ۱۰۰ امتیاز دارد!

جنگ اعصاب در ساوه

سن‌ایچ ساوه همان تیمی است که فصل گذشته فرش‌آرای اوج‌گرفته را در مشهد زمین‌گیر کرد، آن هم با گل ثانیه منهای آخر که با اشتباه داور درست اعلام شد تا ورق آن بازی برگردد. ورق برگردد و فرش‌آرا در دور پلی‌آف و درحالی‌که شایستگی صعود به جمع ۴ تیم نهایی را داشت، از ادامه راه بازماند. تصویر تلخی که تا فوتسال هست، در اذهان هواداران مشهدی باقی است و هروقت نام سن‌ایچ می‌آید، تن فوتسال‌دوستان مشهدی از آن خاطره تلخ می‌لرزد. فرش‌آرا در دور گروهی رقابت‌های این فصل هم با سن‌ایچ هم‌گروه بود و در ۲ بازی رفت و برگشت یک تساوی و یک پیروزی خوب برابر این تیم به‌دست آورد. اما وضعیت بازی‌های این مرحله متفاوت است و باید دید فرشی‌ها از چنگ جنگ اعصاب بازی با سن‌ایچ و نگرانی ازدست‌رفتن آخرین فرصت جان سالم به در خواهند برد یا خیر؟

به امید یک هوای تازه‌تر

شاگردان مرتضایی با هزار امید و آرزو به دور نهایی پا گذاشتند و دست‌کم در رؤیای هواداران مشهدی، تیم امسال توانایی رسیدن به سکو را داشت، اما با شروع پیکار‌های این دور همه‌چیز عوض شد. فرش‌آرا به تیمی بازنده بدل شد و در ۴ بازی ۳ شکست و یک تساوی به‌دست آورد و یگانه تیمی است که برد نداشته است! شاگردان مرتضایی اگر می‌‎خواهند به دور برگشت امیدوار باشند، باید فردا برنده بازی و فاتح ۳ امتیاز باشند. در دیدار‌های دیگر هم گیتی‌پسند با مقاومت البرز بازی دارد و مس با کراپ روبه‌رو می‌شود. فرش‌آرا با یک امتیاز قعرنشین جدول شش‌تیمی است و سن ایچ ۷ امتیازی در جایگاه سوم قرار دارد و با مس ۹ امتیازی که صدرنشین است، فقط ۲ امتیاز فاصله دارد. دیدار‌های فردا هم‌زمان از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi