خبرهای ویژه

» ورزشی » به حداقل رسیدن شانس المپیکی شدن بانوی بدمینتون باز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۳

 کد خبر: 14570
 105 بازدید

به حداقل رسیدن شانس المپیکی شدن بانوی بدمینتون باز

وضعیت ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون بانوان کشورمان به علت مصدومیت برای گرفتن سهمیه المپیک در هاله‌ای از ابهام است.

https://www.iribnews.ir/files/fa/news/1399/11/26/6045748_857.jpg

به گزارش خبرنگار پاتوق شهروندی؛ ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون بانوان کشورمان در رقابت‌های لیگ برتر از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدید شد و روز گذشته پایش را به تیغ جراحان سپرد.
آقایی که انتظار می‌رفت با کسب سهمیه المپیک، طلسم حضور بدمینتون در این مسابقات را بشکند، مجبور شد امروز پایش را جراحی کند و این امر احتمال کسب سهمیه وی را به حداقل می‌رساند چرا که به نظر می‌رسد وی برای رسیدن به شرایط مسابقه به سه چهار ماه زمان نیاز دارد.
عضو تیم ملی بدمینتون بانوان کشورمان در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در هفته نهم لیگ برتر از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شدم و امیدوارم بهبود پیدا کنم.
ثریا آقایی گفت: اگر پزشک و فیزیوتراپم اجازه بدهند تمرینات را برای حضور در انتخابی المپیک پیگیری می‌کنم.
وی افزود: در حال حاضر رنکینگم ۱۰۰ جهان است و رزرو ۳ المپیک هستم و شانس خوبی برای حضور در رقابت‌های توکیو دارم همه تلاشم را برای بازگشت به مسابقات انجام می‌دهم.
آقایی چند سال پیش هم چهار ماه قبل از بسته شدن فهرست افراد اعزامی به بازی‌های المپیک دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانو شده بود.
در هر حال هنوز نمی‌توان بطور قاطع گفت که آیا ثریا آقایی سهمیه بازی‌های المپیک را از دست داده است یا خیر، او حتی اگر بتواند به میدان بازگردد برای رسیدن به المپیک راهی بس دشوار خواهد داشت.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi