خبرهای ویژه

» اخبار » گیم اواردز ۲۰۲۰، از انتخاب Last of Us II به عنوان بهترین بازی سال تا رونمایی از بازی‌های آینده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۵

 کد خبر: 13621
 52 بازدید

گیم اواردز ۲۰۲۰، از انتخاب Last of Us II به عنوان بهترین بازی سال تا رونمایی از بازی‌های آینده

هفتمین دوره از این مراسم جمعه گذشته برگزار شد و علاوه بر مشخص شدن بهترین بازی‌های سال گذشته، شاهد تریلر‌های مختلفی از بازی‌های تازه‌ای بودیم که قرار است در سال آینده عرضه شوند.

گیم اواردز ۲۰۲۰، از انتخاب Last of Us II به عنوان بهترین بازی سال تا رونمایی از بازی‌های آینده

پاتوق شهروندی – همان طور که بزرگان صنعت فیلم سازی هرسال در مراسم اسکار بهترین عنوان‌های تولیدشده را انتخاب می‌کنند، در دنیای بازی‌های ویدئویی هم مراسمی با عنوان «گیم آواردز» برگزار می‌شود و در بخش‌های مختلف، بهترین بازی‌هایی که در سال قبل تولید شده اند مشخص می‌شوند. البته اسکار بازی‌ها قدمت خیلی کمتری در مقایسه با دنیای فیلم دارد و اولین دوره آن در سال ۲۰۱۴ برگزار شده است. این مراسم توسط جف کیدلی، روزنامه نگار کانادایی حوزه بازی ها، میزبانی می‌شود. گیم آواردز هم چنین محل رونمایی از بازی‌های جدید و انتشار اخباری درباره بازی‌هایی است که پیش‌تر رونمایی شده اند. هفتمین دوره از این مراسم جمعه گذشته برگزار شد و علاوه بر مشخص شدن بهترین بازی‌های سال گذشته، شاهد تریلر‌های مختلفی از بازی‌های تازه‌ای بودیم که قرار است در سال آینده عرضه شوند.

رقابت غول‌ها

امسال به دلیل همه گیری کرونا مراسم به شکلی متفاوت و به صورت تمام دیجیتال برگزار شد. در این رویداد که از ساعت ۳ بامداد جمعه گذشته آغاز شد، در نهایت این Last of Us II بود که در رقابت با ۵ بازی بزرگ دیگر از جمله Ghost of Tsushima موفق شد عنوان بهترین بازی سال را به دست آورد. این بازی علاوه بر شناخته شدن به عنوان بازی سال، توانست در رشته‌های بهترین کارگردانی، بهترین روایت و بهترین طراحی صدا هم مقام نخست را به دست آورد. البته در سال گذشته صنعت بازی‌های ویدئویی شاهد بازی‌های شاخص دیگری هم بود که هرکدام توانستند در حوزه خود بهترین شناخته شوند. یکی از این بازی‌ها عنوان مستقل Hadas بود که در بخش‌های بهترین بازی مستقل و بهترین بازی اکشن توانست جوایز را از آن خود کند. بازی Among Us هم که در ماه‌های گذشته طرف داران فراوانی پیدا کرده است توانست به عنوان بهترین بازی چندنفره و هم چنین بهترین بازی تلفن همراه شناخته شود. جایزه بهترین طراحی هنری هم به بازی تحسین شده Ghost of Tsushima رسید.

بازی‌های آینده

جز رقابت بهترین بازی‌ها در این رویداد، یکی دیگر از بخش‌های جذاب گیم آواردز به رونمایی از بازی‌های تازه اختصاص داشت و استودیو‌های بزرگ بازی ساز در این مراسم عنوان‌های جدید خود را برای گیمر‌ها معرفی کردند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , تکنولوژی , سرگرمی , فناوری , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi