خبرهای ویژه

» ورزشی » گلزنی آلیسون بکر برای لیورپول| پرواز به سوی لیگ قهرمانان اروپا با هنرنمایی دروازه‌بان!

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۶

 کد خبر: 15383
 17 بازدید

گلزنی آلیسون بکر برای لیورپول| پرواز به سوی لیگ قهرمانان اروپا با هنرنمایی دروازه‌بان!

لیورپول که برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا نیاز مبرمی به پیروزی مقابل وست‌بروم‌ویچ داشت، در آخرین دقیقه با گل دروازه‌بانش بر حریف غلبه کرد.

گلزنی آلیسون بکر برای لیورپول+ ویدئو| پرواز به سوی لیگ قهرمانان اروپا با هنرنمایی دروازه‌بان!

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و در چارچوب هفته ۳۶ لیگ جزیره، لیورپول عصر امروز به مصاف وست‌برومویچ آلبیون رفت و در رقابتی که نیاز مبرمی به پیروزی داشت، در آخرین دقیقه به لطف پرواز بلند گلرش به پیروزی دست یافت.

شاگردان کلوپ هرچند این دیدار را خوب شروع نکردند و دروزاه‌شان فرو ریخت، اما خیلی زود با هنرنمایی محمد صلاح به گل رسیدند و بازی با تساوی یک بر یک در نیمه نخست به پایان رسید.

در نیمه دوم مهاجمان لیورپول هرچه زدند به در بسته خوردند تا اینکه روی کرنری که در آخرین دقیقه مسابقه به دست آمد، آلیسون بکر موفق شد دروازه حریف را با ضربه سر باز کند و شانس لیورپول برای حضور در لیگ قهرمانان فصل آتی را افزایش دهد. لیورپول با این پیروزی ۶۳ امتیازی شد و پشت سر چلسی و لسترسیتی در رده پنجم جدول جای گرفت. با توجه به بازی رودرروی لسترسیتی و چلسی در هفته آتی لیگ جزیره، شاگردان کلوپ در صورت برد در دو بازی آتی، به لیگ قهرمانان اروپای فصل بعد صعود خواهندکرد.آلیسون بکر در پایان این دیدار در خصوص گل ۳ امتیازی اش برای لیورپول گفت: فصل پرفشار و عجیبی را سپری کردیم و در نهایت می‌خواهیم موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان بشویم. گلزنی؟ فوتبال همین است و فکر می‌کنم خداوند با دستان خود ضربه سر من را به سمت دروازه وست بروم هدایت کرد.

وی افزود: البته خوش شانس بودم و کسی از بازیکنان حریف نیز من را یارگیری نکرده بود. ما در کنار هم مبارزه می‌کنیم و می‌خواهیم به لیگ قهرمانان صعود کنیم. ما در سال ۲۰۱۹ قهرمان شدیم و دلیل ان قهرمانی رسیدن به تورنمنت بود.

گلر برزیلی که فصل پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته، تصریح کرد: من هرگز جشن خوشحالی بعد گلزنی را بلد نیستم و امیدوارم دیگر نیازی نباشد برای باز کردن دروازه حریفان جلو بروم. اخیرا اتفاقات زیادی برای من رخ داده و این دوران بسیار پرحادثه بوده است. من احساساتی هستم، پدرم را از دست دادم و خودم هم پدر شدم، امروز نیز مطمئنم پدرم من را زیر نظر داشت. من واقعاً خوشحالم و از دیگر بازیکنان متشکرم، این فصل فشار زیادی به ما وارد شده و من از این پیروزی خوشحالم. بعضی اوقات من در تمرین سرزنی می‌کنم، اما فقط برای سرگرمی. دیدم که توپ در حال آمدن است. سعی کردم در موقعیت خوبی قرار بگیرم تا به دیگر بازیکنان کمک کنم


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi