خبرهای ویژه

» ورزشی » چرا AFC به مجری تلویزیون ایران ویزا نداد؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۴۹

 کد خبر: 13655
 46 بازدید

دلیل نیامدن مجری پر حاشیه تلویزیون به قطر مشخص شد.

چرا AFC به مجری تلویزیون ایران ویزا نداد؟

پتوق شهروندی، در حالی که دو روز دیگر فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی برگزار می‌شود، اما محمدحسین میثاقی مجری تلویزیون کشورمان که قصد حضور در قطر برای پوشش این بازی را داشت نتوانست به این کشور سفر کند. میثاقی که از سوی تلویزیون مأموریت داشت تا برای این […]

چرا AFC به مجری تلویزیون ایران ویزا نداد؟

پتوق شهروندی، در حالی که دو روز دیگر فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی برگزار می‌شود، اما محمدحسین میثاقی مجری تلویزیون کشورمان که قصد حضور در قطر برای پوشش این بازی را داشت نتوانست به این کشور سفر کند.

میثاقی که از سوی تلویزیون مأموریت داشت تا برای این بازی به قطر برود به دلیل برخی اظهارات خود در برنامه فوتبال برتر نتوانست ویزای این سفر را از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا را کسب کند.

در این باره شنیدیم زمانی که عیسی آل‌کثیر با رای محرومیت از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبه‌رو شده بود میثاقی مجری تلویزیون و شبکه سوم سیما در برنامه خود تهمت و کلمات عجیب و توهین آمیز علیه AFC به زبان آورده که ویدیوی این صحبت‌ها به دست مسئولان ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا رسیده است.

به دلیل این اظهارات و اتهام‌هایی که از سوی این مجری جوان تلویزیون مطرح شده به همین خاطر مجوز حضور در قطر برای پوشش رسانه‌ای این بازی به این مجری حاشیه ساز داده نشد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi