خبرهای ویژه

» اخبار » پلی‌آف تشریفاتی در لیگ برتر پینگ‌پنگ

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۴

 کد خبر: 14965
 10 بازدید

پلی‌آف تشریفاتی در لیگ برتر پینگ‌پنگ

ملی‌پوش مشهدی شهرداری شهربابک برای مرحله پایانی مسابقات آماده می‌شود.

پلی‌آف تشریفاتی در لیگ برتر پینگ‌پنگ

به گزارش پاتوق شهروندی؛ مهشید اشتری، ملی‌پوش مشهدی پینگ‌پنگ بانوان، با شروع سال جدید در کنار هم‌تیمی‌های خود در باشگاه شهربابک حضور دارد تا برای حضور در پلی‌آف تشریفاتی لیگ آماده شوند.
مرحله پلی‌آف لیگ برتر بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۴ تیم برتر مرحله مقدماتی روز‌های دوم تا پنجم اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار می‌شود تا چهره قهرمان بیست‌و‌چهارم لیگ بانوان مشخص شود.
طبق برنامه شهرداری شهربابک و پادمایدک اصفهان به‌مصاف هم می‌روند و در دیگر‌مسابقه این مرحله تیم ملی دانشگاه آزاد اسلامی و وچان کردستان مسابقه می‌دهند. مراسم اختتامیه بلافاصله پس از پایان مسابقات برگزار خواهد شد. شهرداری شهربابک در پایان مرحله مقدماتی توانست با اقتدار جشن زودهنگام قهرمانی خود را بگیرد. شهرداری شهر‌بابک قهرمانی در لیگ تنیس‌روی‌میز بانوان را بدون حتی تساوی و شکست جشن گرفت. تیم پرستاره حمیده ایرانمنش در آخرین بازی دور برگشت با برتری بر پادما‌یدک اصفهان کار را تمام کرد. این سومین‌بار بود که این تیم طعم قهرمانی را می‌چشد و در ۲ فصل اخیر نیز با همین تیم جام قهرمانی را بالای سر برده بودند. آن‌ها امسال نیز بی‌رقیب ظاهر شدند. مهشید اشتری نیز برای سومین سال پیاپی است که با پیراهن این تیم به جام قهرمانی می‌رسد.
در پایان مرحله برگشت بیست‌و‌چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تنیس‌روی‌میز زنان که میانه بهمن‌۹۹ برگزار شد، چهره ۴ تیم راه‌یافته به پلی‌آف مشخص شد. ۶ تیم حاضر در یک جدول به‌صورت دوره‌ای طی ۲ مرحله رفت‌و‌برگشت با هم رقابت کردند و پس از مجموع ۳۰ مسابقه با احتساب امتیازها، مقام‌های اول تا چهارم مشخص شدند و به پلی‌آف راه یافتند. شهرداری شهربابک توانست با اختلاف زیاد و مقتدرانه با ۳۳‌امتیاز در رده نخست قرار بگیرد. پس از آن دانشگاه آزاد با نوزده‌و‌نیم‌امتیاز دوم شد، وچان کردستان با هجده‌و‌نیم‌امتیاز در رده سوم جای گرفت، پادما‌یدک اصفهان با ۱۷‌امتیاز چهارم شد و آکادمی وفایی و گلستان تجارت جنوب نیز در رده‌های پنجم و ششم لیگ جای گرفتند. شهرداری شهربابک از رقیبان خود فاصله دارد و در ۱۰ هفته مرحله لیگ امسال، حتی یک هفته را نیز به حریفان خود واگذار نکرد. به‌این‌ترتیب تیم‌های دانشگاه آزاد و کردستان و اصفهان باید بر سر نایب‌قهرمانی و عنوان سومی بجنگند.
شهرداری شهر‌بابک به‌استثنای ندا شهسواری که پیراهن تیم دیگری را به تن کرد، بهترین‌های تنیس‌روی‌میز ایران را در اختیار دارد؛ از مهشید اشتری و شیما صفایی گرفته تا نسل طلایی کرجی‌ها و مربی تیم ملی که روی صندلی مربیگری شهرداری شهر‌بابک نشست. یکی از ستاره‌های لیگ برتر، اشتری، ملی‌پوش مشهدی پینگ‌پنگ بود. اشتری در دور رفت همه بازی‌های انفرادی و تیمی خود را مقابل ۵ تیم دیگر با پیروزی به پایان رساند؛ حتی مهشید جوان توانست از پسِ بازیکن باتجربه و ملی‌پوش ایران که سابقه حضور در المپیک را نیز دارد، بربیاید و اولین شکست را به ندا شهسواری تحمیل کند. در دور برگشت نیز همین روال را در پیش گرفت و به پیروزی‌های مهمی برای تیمش رسید.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi