خبرهای ویژه

» ورزشی » پاریس‌سن‌ژرمن مملو از ستاره می‌شود؟| پروژه کهکشانی «ناصر»

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۰۴

 کد خبر: 15332
 11 بازدید

پاریس‌سن‌ژرمن مملو از ستاره می‌شود؟| پروژه کهکشانی «ناصر»

مالک متمول پاریسی‌ها در فکر ساختن تیمی با حضور مسی، رونالدو و نیمار است تا تیمی که سرمربی گری آن به عهده پوچتینو است، تبدیل به کهکشانی‌ها شود.

پاریس‌سن‌ژرمن مملو از ستاره می‌شود؟| پروژه کهکشانی «ناصر»

به گزارش پاتوق شهروندی؛ مالک متمول پاریسی‌ها می‌خواهد تیمی را بسازد که روی دست کهکشانی‌های پرز بلند شود! تیمی متشکل از بهترین فوق‌ستاره‌های ۱۰‌سال اخیر دنیای فوتبال. خط‌حمله‌ای را در نظر بگیرید که تشکیل‌شده از مسی، رونالدو و نیمار! چند روز پیش بود که رسانه‌های ایتالیایی خبر از انتقال رونالدو به پاریس داده و معتقد بودند فوق‌ستاره پرتغالی سال بعد در لوشامپیونه توپ خواهد زد. حالا، اما خبر از توافق نیمار و مذاکرات برای جذب مسی هم به گوش می‌رسد؛ اتفاق‌هایی که اگر رقم بخورد، باید منتظر کهکشانی‌های جدید باشیم.

نیمار در پاری‌سن‌ژرمن ماندنی شد

در‌حالی‌که گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آینده نیمار انجام و گفته می‌شد که او در پایان قرارداد فعلی‌اش در ماه ژوئن سال‌۲۰۲۲ به بارسلونا برمی‌گردد، این ستاره برزیلی اعلام کرد که خیال جابه‌جایی ندارد. نیمار که سال‌۲۰۱۷ با قراردادی ۲۲۲‌میلیون‌یورویی از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، هنوز قراردادش را تمدید نکرده است که همین موضوع سبب نگرانی‌هایی در میان هواداران بابت از‌دست‌دادن این بازیکن شده بود. نیمار، اما تأکید کرد که از وضعیتش در پایتخت فرانسه راضی است و به‌دنبال ترک پارک‌دو‌پرنس نیست. نیمار به شبکه رادیویی مونت‌کارلو گفت: من و باشگاه در حال مذاکره هستیم. هیچ عجله و فشاری وجود ندارد. همه‌چیز تقریبا حل شده است. احساس می‌کنم که اینجا در PSG واقعا شاد و راضی هستم.


پیشنهاد PSG به مسی لو رفت

رسانه‌های آمریکای جنوبی فاش ساخته‌اند که پاری‌سن‌ژرمن قراردادی دو‌ساله با امکان تمدید برای یک‌سال دیگر را به لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا، پیشنهاد کرده است. مارسلو بچلر، خبرنگار TNT اسپورتی برزیل، فاش ساخته است که پاری‌سن‌ژرمن پیش‌از‌این پیشنهاد خود را به لیونل مسی ارائه کرده است. طبق این اطلاعات، پاریسی‌ها به ستاره آرژانتینی قراردادی برای ۲ فصل آینده پیشنهاد کرده‌اند که امکان تمدید برای سال سوم را نیز دارد. بچلر می‌گوید PSG معتقد است پیشنهادی که به مسی داده است، از نظر مالی برای بارسلونا دردسترس نیست و از نقطه‌نظر ورزشی نیز آن‌ها بر این نکته تأکید دارند که پاری‌سن‌ژرمن سال گذشته فینالیست چمپیونزلیگ بود و امسال نیز در نیمه‌نهایی این رقابت‌ها حضور دارد، آن‌هم پس از حذف بارسلونا در یک‌چهارم نهایی.
قرارداد مسی و بارسلونا در تاریخ ۳۰‌ژوئن به پایان خواهد رسید و او هنوز تصمیم نگرفته است که می‌خواهد قرارداد خود با کاتالان‌ها را تمدید کند یا نه. مسی پیش‌از‌این گفته بود که پس از پایان فصل در‌این‌باره تصمیم خواهد گرفت. مارسلو بچلر همان خبرنگاری است که پیش‌از‌این خبر جدایی نیمار از بارسلونا و پیوستن او به PSG را منتشر کرده بود و همچنین تابستان گذشته فاش ساخت که مسی قصد جدایی از بارسا را دارد. طبق اطلاعاتی که بچلر منتشر کرده است، بارسلونا هنوز اقدامی در رابطه با ارائه پیشنهاد مالی به لیونل مسی صورت نداده است؛ چرا‌که می‌داند با توجه به وضعیت اقتصادی نامناسب این باشگاه که با شیوع ویروس کرونا در جهان نیز رو‌به‌وخامت گذاشته است، قادر نخواهد بود با پیشنهاد‌های مالی باشگاهی، چون PSG رقابت کند.   مسی تابستان گذشته و پس از سال‌ها حضور در بارسلونا، در‌پی اختلافاتی که با بارتومئو، مدیر وقت باشگاه، داشت و همچنین نارضایتی از وضعیت باشگاه در چمپیونزلیگ و بی‌ثباتی در نیمکت این تیم و جدایی لوییس سوارز، خواهان جدایی از کاتالان‌ها شد، اما در‌نهایت مدیران وقت باشگاه بارسلونا با جدایی او مخالفت کردند و با تهدید به فعال‌کردن بند فسخ هفت‌صد‌میلیون‌یورویی که هر باشگاهی قادر به پرداختش نیست و شکایت از مسی به دادگاه، کاپیتان افسانه‌ای بلوگرانا را مجبور به ماندن کردند.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi