خبرهای ویژه

» اخبار » واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می‌کند

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۶

 کد خبر: 14968
 12 بازدید

واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می‌کند

واتساپ در حال آزمایش امکان استفاده هم‌زمان از این پیام‌رسان روی چند پلتفرم مختلف و امکان انتقال تاریخچه‌ی‌ چت‌ بین پلتفرم‌های مختلف است.

واتساپ ویژگی انتقال چت بین آیفون و اندروید را آزمایش می‌کند

به نظر می‌رسد واتساپ روی ویژگی انتقال چت در آیفون و گوشی‌های اندرویدی کار می‌کند و به گفته‌ی ۹to5mac، این اقدام نشان از تغییر سیاست‌های آن دارد. واتساپ در حال بررسی راه‌هایی است که بتوان از این پیام‌رسان هم‌زمان روی دستگاه‌های مختلف استفاده کرد و به همین دلیل، امکان انتقال تاریخچه‌ی چت‌ بین آیفون و گوشی‌های اندرویدی به این پیام‌رسان اضافه خواهد شد. تصویر منتشرشده نشان می‌دهد که به‌زودی کاربران می‌توانند چت‌های خود را بین آیفون و گوشی‌های اندرویدی انتقال بدهند؛ این امکان شامل پیام‌های صوتی هم می‌شود.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، زمانی ‌که کاربران آیفون قصد داشته باشند از واتساپ روی دستگاه‌هایی با سیستم‌های عامل مختلف استفاده کنند، باید آن را به‌واسطه اپ استور یا TestFlight که مربوط به نسخه‌های آزمایشی می‌شود، به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنند؛ با این کار ناهماهنگی با گوشی‌های اندرویدی به وجود نمی‌آید.

انتقال چپ های واتساپ

هنوز اطلاعات بیشتری درباره این ویژگی جدید واتساپ منتشر نشده؛ اما جالب است که این شرکت بالاخره به فکر ایجاد خصوصیتی افتاده که قبلا روی پیام‌رسان‌های دیگر از جمله تلگرام وجود داشت.

امکان استفاده هم‌زمان از واتساپ روی دستگاه‌های مختلف یکی از ویژگی‌هایی است که کاربران زیادی آن را درخواست کرده بودند. البته عرضه نسخه مخصوص اینستاگرام برای آیپد یکی دیگر از درخواست‌های کاربران است. حالا باید ببینیم کدام یک از این ویژگی‌ها زودتر در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , تکنولوژی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi