خبرهای ویژه

» ورزشی » همیلتون: چالش با وراستاپن لذت‌بخش بود/ باید باهوش باشیم

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۹:۴۶

 کد خبر: 14886
 18 بازدید

همیلتون: چالش با وراستاپن لذت‌بخش بود/ باید باهوش باشیم

قهرمان ۷ دوره فرمول یک جهان گفت که برای قهرمانی در بحرین چالش زیادی با مکس وراستاپن داشت.

همیلتون: چالش با وراستاپن لذت‌بخش بود/ باید باهوش باشیم

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، فصل جدید فرمول یک یکشنبه به میزبانی بحرین آغاز شد که لوئیس همیلتون دارنده هفت عنوان قهرمانی جهان موفق شد در سکوی نخست قرار بگیرد.

وی درباره این قهرمانی اظهارداشت: در ابتدا باید بگویم بعد از مدت‌ها تماشاگران را می‌بینم. من برای هواداران بسیار خوشحالم که آنها هیجان زده شدند، این چیزی است که همه طرفداران مدت‌ها آن را می‌خواستند.

وی افزود: مسابقه سختی بود، می‌دانستیم سخت خواهد بود اما باید مکس وراستاپن را برای متوقف کردن تحت پوشش قرار می‌دادیم. البته ما خوش شانس بودیم که مکس در پیچ ۴ بسیار دور گرفت اما این اتفاق دیگر تکرار نمی‌شود، من کاملاً مطمئن هستم بنابراین باید کارهای بهتری انجام دهیم.

همیلتون با اشاره به چالشی که با وراستاپن داشت، خاطرنشان کرد: من می‌دانستم که او مرا خواهد گرفت و فکر کردم که عقب نگه داشتن او غیرممکن است. این یکی از سخت‌ترین مسابقاتی بود که داشته‌ام. من عاشق این چالش هستم و امیدوارم مسابقات بیشتری به این شکل با مکس داشته باشم.

قهرمان ۷ دوره جهان یادآور شد: ما باید باهوش‌تر باشیم و مسابقات را آنالیز کنیم با این واقعیت که در حال حاضر سریعترین ماشین را نداریم اما این برای من خوب است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi