خبرهای ویژه

» ورزشی » هفته خوب پارسا در لیگ برتر بسکتبال با وجود شکست مقابل گرگان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۱

 کد خبر: 14271
 39 بازدید

هفته خوب پارسا در لیگ برتر بسکتبال با وجود شکست مقابل گرگان

تیم بسکتبال آویژه‌صنعت‌پارسای مشهد در چهارچوب هفته‌های یازدهم و دوازدهم لیگ برتر بسکتبال، در ۲ روز گذشته به مصاف خانه بسکتبال خوزستان و شهرداری گرگان رفت و در پایان یک پیروزی و یک شکست به دست آورد.

هفته خوب پارسا در لیگ برتر بسکتبال با وجود شکست مقابل گرگان

به گزارش پاتوق شهروندی؛ تیم بسکتبال آویژه‌صنعت‌پارسای مشهد در چهارچوب هفته‌های یازدهم و دوازدهم لیگ برتر بسکتبال، در ۲ روز گذشته به مصاف خانه بسکتبال خوزستان و شهرداری گرگان رفت و در پایان یک پیروزی و یک شکست به دست آورد. شاگردان سرجان ایوانوویچ درحالی خانه بسکتبال خوزستان را ۸۵ بر ۶۷ شکست دادند که در دومین بازی هفته خود مقابل شهرداری گرگان صدرنشین و مدافع عنوان قهرمانی، تن به شکست ۸۶ بر ۷۹ دادند.

برد تکراری

نماینده مشهد در نخستین بازی هفته‌های یازدهم و دوازدهم خود در لیگ برتر بسکتبال، درحالی ۸۵ بر ۶۷ به پیروزی رسید که در بازی رفت هم موفق شده بود خانه بسکتبال خوزستان را با نتیجه ۸۹ بر ۵۰ از پیش رو بردارد و یک برد تکراری به دست بیاورد. دویل از خانه بسکتبال خوزستان در این بازی با ۲۱ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان و صالح فروتن با ۲۰ امتیاز، بهترین بازیکن آویژه بود.

شکست حسرت‌بار

شاگردان سرجان ایوانوویچ در بازی دوم دیروز مقابل شهرداری گرگان نمایش نزدیک و درخشانی داشتند. آویژه‌ای‌ها که بازی را درخشان آغاز کردند و در کوارتر اول توانستند ۲۶ بر ۲۰ بر تیم پرمهره شهرداری گرگان غلبه کنند، در ادامه بازی روحیه گرفتند و توانستند حتی تا پایان کوارتر سوم برنده بازی باشند. اما در کوارتر چهارم، این شهرداری گرگان بود که با اتکا به نمایش خوب جمشیدی، ملی‌پوش خود، توانست ورق را در ثانیه‌های پایانی برگرداند تا درنهایت این شهرداری گرگان باشد که پیروز میدان شود. ایمان زندی، بازیکن آویژه، با ۲۶ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میدان شد و جمشیدی هم با ۲۳ امتیاز، بهترین بازیکن شهرداری گرگان بود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi