خبرهای ویژه

» ورزشی » هریس: به حجاب عادت کردم|افتخار می‌کنم جزوی از سیر تکامل بسکتبال زنان ایران هستم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۹

 کد خبر: 14664
 37 بازدید

هریس: به حجاب عادت کردم|افتخار می‌کنم جزوی از سیر تکامل بسکتبال زنان ایران هستم

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال بانوان نارسینا معتقد است با وجود یک باخت در نیمه نهایی مقابل گروه بهمن هنوز برای آنها هیچ چیز تمام نشده است.

هریس: به حجاب عادت کردم|افتخار می‌کنم جزوی از سیر تکامل بسکتبال زنان ایران هستم

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، شوماری هریس نخستین بسکتبالیست رن آمریکایی که همراه تیم نارسینا مقابل تیم بهمن بازی کرد و شکست خورد درباره این دیدار گفت: متاسفانه ما این بازی را باختیم و اشتباهاتی داشتیم که آن‌ها را متوجه شدیم و باید برطرفش کنیم. این باخت به نظرم منطقی بود، چون ما مصدوم داشتیم و در این وضعیت شکست خوردیم.
او درباره دیدار‌های بعد با تیم بهمن نیز گفت: ما الان فقط تمرین می‌کنیم تا برای بازی بعدی آماده شویم. ما ۲ بازی دیگر داریم و هنوز فرصت داریم تا این باخت را جبران کنیم و هنوز همه چیز تمام نشده است.
هریس درباره بسکتبال زنان ایران نیز گفت: این یک موهبت است که بسکتبال زنان ایران در مسیر رشد قرار گرفته است. بسکتبال زنان ایران فرصت بیشتر دیده شدن هم خواهد داشت و امیدوارم توجه بیشتری به آن‌ها شود. من هم افتخار می‌کنم که جزو یکی از آغازگران تکامل بسکتبال زنان ایران هستم.
او درباره باحجاب بازی کردنش هم گفت: فرق می‌کند، اما من ۵ ماه است با این وضعیت به میدان رفته ام و به گونه‌ای به آن عادت کرده ام.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi