خبرهای ویژه

» ورزشی » نیویورک‌تایمز: احتمال لغو المپیک توکیو وجود دارد!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۹

 کد خبر: 14124
 44 بازدید

روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی به احتمال لغو بازی‌های توکیو اشاره کرد.

نیویورک‌تایمز: احتمال لغو المپیک توکیو وجود دارد!

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، نیویورک‌تایمز در نسخه الکترونیکی خود گزارش داد کمیته بین‌المللی المپیک شاید مجبور شود بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو را به دلیل افزایش شمار مبتلایان به ویروس به کرونا در سراسر جهان، لغو کند. این روزنامه می‌گوید: برنامه بازی‌های المپیک به تعویق افتاده توکیو روز به روز با عدم اطمینان بیشتری رو […]

نیویورک‌تایمز: احتمال لغو المپیک توکیو وجود دارد

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، نیویورک‌تایمز در نسخه الکترونیکی خود گزارش داد کمیته بین‌المللی المپیک شاید مجبور شود بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو را به دلیل افزایش شمار مبتلایان به ویروس به کرونا در سراسر جهان، لغو کند.

این روزنامه می‌گوید: برنامه بازی‌های المپیک به تعویق افتاده توکیو روز به روز با عدم اطمینان بیشتری رو به رو می‌شود.

براساس گزارش نیویورک‌تایمز، افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ژاپن و همینطور کشورهای بزرگ جهان در قاره اروپا و آمریکا، مقامات کمیته برگزاری بازیهای توکیو و کمیته بین المللی المپیک را به این موضوع آگاه می‌کند که شاید برگزاری بازی‌ها در تابستان سال آینده ممکن نباشد.

شاید IOC مجبور شود المپیک را برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم لغو کند. این روزنامه همچنین اشاره کرد که دیک پوند کانادایی، باسابقه ترین عضو IOC این هفته به بی بی سی گفت که هیچ تضمینی برای برگزاری بازی‌های المپیک وجود ندارد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi