خبرهای ویژه

» ورزشی » نتیجه دیدار اسپانیا و آلمان که با پیروزی قاطع اسپانیا و رکورد شکنی نویر همراه بود!+ویدئو گل ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۶

 کد خبر: 13090
 64 بازدید

تیم ملی آلمان در یک جدال یک طرفه در برابر اسپانیا گلباران شد و شش بار دروازه خود را فروریخته دید.

نتیجه دیدار اسپانیا و آلمان که با پیروزی قاطع اسپانیا و رکورد شکنی نویر همراه بود!+ویدئو گل ها

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، تیم ملی فوتبال اسپانیا در شرایطی که کمتر کسی فکرش را هم می کرد موفق شد با شش گل آلمان را در هم بکوبد. در این بازی فران تورس، بازیکن منچسترسیتی هتریک کرد و موراتا، اویارزابال و رودری هرکدام یک بار دروازه نویر را باز کردند. مانوئل نویر سنگربان ۳۴ ساله ژرمن‌ها […]

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، تیم ملی فوتبال اسپانیا در شرایطی که کمتر کسی فکرش را هم می کرد موفق شد با شش گل آلمان را در هم بکوبد. در این بازی فران تورس، بازیکن منچسترسیتی هتریک کرد و موراتا، اویارزابال و رودری هرکدام یک بار دروازه نویر را باز کردند. مانوئل نویر سنگربان ۳۴ ساله ژرمن‌ها درون دروازه این تیم حضور داشت، اما نتوانست برای فرار از این شکست خفت بار کاری کند. نویر برای نود و ششمین بار درون دروازه بایرن ایستاد و از نظر تعداد بازی از سب مایر عبور کرد.

مایر موفق شده بود با ۹۵ بازی درون دروازه آلمان رکوددار دروازه‌بانان تیم ملی آلمان باشد که نویر، رکورد این سنگربان اسطوره‌ای را شکست.   در اواخر نیمه اول این بازی سرخیو راموس کاپیتان و مدافع ماتادور‌ها دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ شد و بالاجبار زمین بازی را ترک کرد.

مصدومیت راموس در شرایطی ایجاد شد که وی موفق شده است عنوان باسابقه‌ترین بازیکن فوتبال اروپا را بدست آورد.

این خبر برای رئالی‌ها و زیدان هم می‌تواند ناامیدکننده باشد.  در دیگر دیدار این گروه، دیدار تیم‌های سوئیس و اوکراین که قرار بود امشب برگزار شد با تصمیم یوفا لغو شد.

به دلیل اینکه ۳ بازیکن دیگر از تیم ملی فوتبال اوکراین به نام‌های ادوارد سوبول، یوهن ماکارنکو و دمیترو ریزنیک به ویروس کرونا مبتلا بودند، این بازی لغو شد.

تمام تست‌های بازیکنان سوئیسی منفی بود و قرار بود این بازی در لوکرن سوئیس برگزار شود.

اوکراین برای عدم سوق به دسته پایین‌تر لیگ ملت‌های اروپا به پیروزی در لوکرن سوئیس نیاز داشت.

ویدئو گل رودری برای اسپانیا به آلمان

ویدئو گل های فران تورس برای اسپانیا به آلمان

ویدئو گل موراتا برای اسپانیا به آلمان


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi