خبرهای ویژه

» ورزشی » نادال: مجبور شدم برای بهبود شرایط جسمی سخت کار کنم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۵

 کد خبر: 13581
 48 بازدید

دارنده ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم گفت: سال سختی داشتیم که فکر می‌کنم تاثیر خود را در آینده بگذارد.

نادال: مجبور شدم برای بهبود شرایط جسمی سخت کار کنم

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، فصل ۲۰۲۰ برای همه تنیس‌بازان از جمله رافائل نادال بسیار عجیب بود. این تنیسور اسپانیایی به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات آزاد آمریکا را از دست داد اما توانست با قهرمانی در رولان گاروس با ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم به رکورد راجر فدرر برسد. این تنیسور مطرح جهان برداشت خود را از […]

نادال: مجبور شدم برای بهبود شرایط جسمی سخت کار کنم

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، فصل ۲۰۲۰ برای همه تنیس‌بازان از جمله رافائل نادال بسیار عجیب بود. این تنیسور اسپانیایی به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات آزاد آمریکا را از دست داد اما توانست با قهرمانی در رولان گاروس با ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم به رکورد راجر فدرر برسد.


این تنیسور مطرح جهان برداشت خود را از این شرایط بیان کرد و گفت که چگونه ویروس کرونا بر تعادل شخصی وی از نظر روحی و جسمی تاثیر می‌گذارد.


نادال در این باره گفت: فکر می‌کنم قرنطینه به هیچ کسی کمک نکرد اما کار درستی بود چرا که یکی از بهترین کارها برای جلوگیری از شیوع ویروس محسوب می‌شد.


وی افزود: برای کسانی که درگیر تنیس بودند این شرایط بسیار سخت بود چرا که هیچ کسی نمی‌دانست چه زمانی می‌تواند به کورت برگردد. همه ما می‌دانیم سال سختی بود و این موضوع تاثیر خود را در آینده خواهد گذاشت.


نادال خاطرنشان کرد: در پایان با یک هدف مشخص، ما موفق به کار درست، جلوگیری از آسیب دیدگی و سازگاری با نیازهای مختلف شدیم. وقتی بدن برای مدت طولانی کاری انجام نمی‌دهد این چیزها کمکی نمی کند. من مجبور شدم سخت کار کنم تا هم شرایط جسمی و هم به خصوص تنیس را بهبود بخشم.


دارنده ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم خاطرنشان کرد: ما از موفقیتی که کسب کرده و با پولی که توانسته‌ایم برای کمک به همه جمع کنیم خوشحال هستیم. نکته مثبت این است که نزدیکترین افراد به من خوب هستند و حالشان خوب است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi