خبرهای ویژه

» ورزشی » نادال: در لحظات حساس عصبی می‌شوم، اما آن را نشان نمی‌دهم!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۸

 کد خبر: 13425
 46 بازدید

مرد شماره ۲ تنیس جهان گفت: من در لحظات حساس مسابقه عصبی می‌شوم، اما تلاش می‌کنم این موضوع را نشان ندهم.

نادال: در لحظات حساس عصبی می‌شوم، اما آن را نشان نمی‌دهم!

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، رافائل نادال مرد شماره ۲ تنیس جهان و دارنده ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم اعتراف کرد او در لحظات حساس مسابقات عصبی می‌شود اما تلاش می‌کند این موضوع را نشان ندهد تا بر این اساس حریفش احساس برتری نکند. مرد شماره ۲ تنیس جهان یکی از بازیکنان ماهر تاریخ تنیس است و […]

نادال: در لحظات حساس عصبی می‌شوم، اما آن را نشان نمی‌دهم

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، رافائل نادال مرد شماره ۲ تنیس جهان و دارنده ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم اعتراف کرد او در لحظات حساس مسابقات عصبی می‌شود اما تلاش می‌کند این موضوع را نشان ندهد تا بر این اساس حریفش احساس برتری نکند.

مرد شماره ۲ تنیس جهان یکی از بازیکنان ماهر تاریخ تنیس است و قدرت ذهنی برجسته یکی از دلایل اصلی تبدیل شدن او به چنین بازیکن بزرگی است.

نادال در این باره گفت: شما باید قبل از مسائل ذهنی توپ زرد را کنترل کنید. بعد از آن وقتی شرایط پیچیده می‌شود ممکن است موفقیت به دست آید.

وی افزود: من می‌دانم ورزشکار در چنین شرایطی وقتی برای رقابت و کنترل فشار آماده است، نمی‌خواهد توانایی‌های خود را از دست بدهد.

این تنیسور اسپانیایی خاطرنشان کرد: البته من در لحظات حساس مسابقه عصبی می‌شوم اما تلاش می‌کنم این موضوع را نشان ندهم. همه ورزشکاران در زمان مسابقه عصبی می‌شوند و هر کس غیر از این بگوید دروغ گفته است.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi