خبرهای ویژه

» ورزشی » مخالفت ۳۰ درصدی مردم ژاپن با برگزاری بازی‌های توکیو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۴۵

 کد خبر: 13611
 44 بازدید

نظرسنجی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد ۳۰ درصد مردم ژاپن با برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک مخالف هستند.

مخالفت ۳۰ درصدی مردم ژاپن با برگزاری بازی‌های توکیو

پاتوق شهروندی، آخرین نظرسنجی‌ها از شهروندان ژاپنی نشان می‌دهد ۳۰ درصد از آن‌ها خواهان لغو بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو هستند. براساس گزارش شبکه NHK ژاپن در نظرسنجی صورت گرفته که به صورت تلفنی بوده، ۱۲۰۰ نفر به سوالات در مورد برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو در سال ۲۰۲۱ پاسخ دادند. ۲۷ درصد از […]

مخالفت ۳۰ درصدی مردم ژاپن با برگزاری بازی‌های توکیو

پاتوق شهروندی، آخرین نظرسنجی‌ها از شهروندان ژاپنی نشان می‌دهد ۳۰ درصد از آن‌ها خواهان لغو بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو هستند.

براساس گزارش شبکه NHK ژاپن در نظرسنجی صورت گرفته که به صورت تلفنی بوده، ۱۲۰۰ نفر به سوالات در مورد برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو در سال ۲۰۲۱ پاسخ دادند.

۲۷ درصد از پاسخ دهندگان اعلام کردند بازی‌ها باید سال آینده برگزار شود، ۳۲ درصد رای به لغو بازی‌ها دادند و ۳۱ درصد هم اعلام کردند بازی‌ها باید مدت بیشتری به تعویق بیفتد.

در نظرسنجی که ماه آبان انجام شده بود، ۴۰ درصد پاسخ دهندگان تمایل به برگزاری بازی‌ها و ۲۳ درصد تمایل به لغو بازی‌ها داشتند.

یوشیهیده سوگا نخست وزیر ژاپن پیش از این تاکید کرده بود دولت در تلاش است با ایمنی و امنیت کامل این بازی‌ها را برگزار کند.

شمار مبتلایان به کووید ۱۹ روز دوشنبه در ژاپن ۱۶۷۷ مورد گزارش شده است که در میان شهر‌های ژاپن، توکیو بیشتر مورد مبتلا را دارد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi