خبرهای ویژه

» ورزشی » مباشری: رامسری‌ها را خوب دفاع کردیم | با تعویض کف‌پوش با آرامش بیشتری بازی کردیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۱

 کد خبر: 14037
 43 بازدید

مباشری: رامسری‌ها را خوب دفاع کردیم | با تعویض کف‌پوش با آرامش بیشتری بازی کردیم

تیم والیبال سپاهان توانست با نتیجه 3 بر صفر از سد هورسان رامسر بگذرد.

مباشری: رامسری‌ها را خوب دفاع کردیم | با تعویض کف‌پوش با آرامش بیشتری بازی کردیم

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال سپاهان بابرتری قاطع برابر هورسان رامسر توانست از فرصت شکست ارومیه استفاده کند و حالا با یک بازی کمتر در صدر جدول قرار گرفته است البته به‌نظر می‌رسد صدر جدول دیگر یک حسن نیست چرا که بازی‌ها نشان داده تیم هشتم جدول هم قطعا حریف سختی برای تیم اول خواهد بود.
علی مباشری بازیکن باتجربه سپاهانی‌ها درباره پیروزی مقابل هورسان رامسر می‌گوید: تیم خوبی بود و ما هم خوب آن‌ها را آنالیز کرده بودیم و توانستیم در مسیر‌هایی که اسپک می‌زدند دفاع شان کنیم و در نهایت پیروز شویم.
او درباره شرایط سپاهانی‌ها و قرار گرفتن در صدر جدول نیز می‌گوید: الان شرایطی به وجود آمده که همه تیم‌ها خوب هستند مثلا بازی قبل نمی‌شد پیش بینی کرد کدام تیم برنده می‌شود. همه تیم‌ها دارند می‌جنگند که به جمع ۸ تیم برتر برسند. تیم ما هم بازیکنان جدید گرفته و ان‌شاءالله بتوانیم به هماهنگی لازم برسیم و در نهایت یک نتیجه خوب در شأن سپاهان و اصفهان بگیریم.
مباشری درباره تعویض کف‌پوش خانه والیبال تهران هم می‌گوید: خدارا شکر کف‌پوش خوب است و شرایط بازی در خانه والیبال نسبت به قبل خیلی بهتر شده است و بازیکنان با آرامش بیشتری بازی می‌کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi