خبرهای ویژه

» ورزشی » فینال تمام مشهدی در لیگ دسته یک والیبال کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۶

 کد خبر: 13788
 51 بازدید

در آخرین روز مسابقات امروز تیم‌های اشتادسازه و آریا مقام پارس به رویارویی یکدیگرمی‌روند

فینال تمام مشهدی در لیگ دسته یک والیبال کشور

پاتوق شهروندی؛ دور رفت و برگشت لیگ دسته‌یک بانوان در گروه «الف» رقابت‌ها به ایستگاه حساس و پایانی خود رسید. تابه‌حال ۴ روز از این رقابت‌ها به میزبانی مشهد پشت‌سر گذاشته شده است. در گروه «الف» این دوره از مسابقات ۴ تیم مشهدی و یک تیم گرگانی حضور دارند که هر روز ۲ دیدار برگزار […]

فینال تمام مشهدی در لیگ دسته یک والیبال کشور

پاتوق شهروندی؛ دور رفت و برگشت لیگ دسته‌یک بانوان در گروه «الف» رقابت‌ها به ایستگاه حساس و پایانی خود رسید. تابه‌حال ۴ روز از این رقابت‌ها به میزبانی مشهد پشت‌سر گذاشته شده است. در گروه «الف» این دوره از مسابقات ۴ تیم مشهدی و یک تیم گرگانی حضور دارند که هر روز ۲ دیدار برگزار شده و قرار است امروز شنبه ۲ دیدار نهایی و سرنوشت‌ساز برگزار شود. پنجشنبه و جمعه ادامه رقابت‌های والیبال بانوان پیگیری شد.

  در روز پنجشنبه اشتادسازه و تیم گرگان برابر هم صف‌آرایی کردند که این دیدار با پیروزی مشهدی‌ها همراه بود. در‌واقع این اولین دیدار در این گروه بود که کار به گیم چهارم کشیده شد. اشتادسازه دو دست اول را ۲۵‌بر‌۱۵ برنده شد؛ اما در گیم سوم پاس گرگان ۲۵‌بر‌۲۱ پیروز شد تا به‌این‌شکل کار به گیم بعدی کشیده شود، ولی اشتادسازه با نتیجه قاطع ۲۵ بر ۱۲ حریف را پشت‌سر گذاشت تا دومین پیروزی را تجربه کند. در بازی دوم روز پنجشنبه استعداد پویا برابر ابومسلم شهر بهشت به میدان رفت که این بازی با نتیجه ۳ بر ۰ و پیروزی ابومسلمی‌ها به پایان رسید. ۲۵ بر ۱۰، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۶ بر ۲۴ نتیجه ۳ گیم این بازی بود.

پایان کار استعداد‌ها بدون هیچ بردی

اما در روز جمعه و روز چهارم بازی‌ها، دیدار اشتادسازه تیم مدعی گروه و استعداد پویا با بیشترین باخت برگزار شد که در این بازی اشتادسازه حریف جوان و کم‌تجربه خود را ۳ بر ۰ شکست داد. ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۱۰ نتایج این ۳ ست بود. اما در بازی آخر این روز آریامقام پارس، یکی دیگر از مدعیان صعود از این گروه برابر تیم غیرمشهدی به میدان رفت و این تیم مشهدی بود که به پیروزی رسید. ۲۵‌بر‌۲۰، ۲۵‌بر‌۱۴ و ۲۵‌بر‌۲۰ امتیازات این ۲ تیم در بازی بود. همچنین در بازی‌های گذشته و در روز نخست بازی‌ها آریا‌مقام پارس مشهد ۳‌بر ۰ ابومسلم شهر بهشت را شکست داد. پس از آن پاس گرگان ۳‌بر ۰ برابر استعدادپویا مشهد به پیروزی رسید. در روز دوم هم فقط مشهدی‌ها به میدان رفتند که آریا‌مقام پارس مقابل استعداد پویا یک پیروزی قاطع را کسب کرد و در بازی دوم اشتادسازه توانست ابومسلم را ۳ بر ۰ شکست دهد.

دیدار حساس و نهایی

به‌این‌ترتیب تا‌به‌اینجای کار آریا‌مقام پارس و اشتادسازه با ۳ پیروزی در صدر جدول گروه خود قرار دارند و بازی چهارم که جدال مستقیم این ۲ تیم است، تکلیف ۲ تیم نهایی صعود‌کننده به مرحله بعدی را مشخص می‌کند. استعداد پویا که با تیم نوجوانان و جوانان در این بازی‌ها حاضر شده بود، ۴ بازی خود را باخت و به کار خود در این فصل پایان داد. ابومسلم تا‌به‌حال یک برد و ۲ باخت را تجربه کرده است و گرگان نیز همین وضعیت را دارد؛ البته با یک ست پیروزی بیشتر نسبت به مشهدی‌ها. امروز شنبه در آخرین دیدارها، ابومسلم که روز جمعه استراحت کرده بود، از ساعت ۱۱ باید در سالن مهران برابر گرگان به میدان برود و در دیدار حساس بعدی اشتادسازه و آریا‌مقام برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد و پس از آن دیدار حساس اشتادسازه و آریا‌مقام پارس و شهرآورد مهم مشهدی‌ها برگزار می‌شود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi